fbpx

Dokumenty potrzebne do wniosku o pożyczkę

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #2011 Reply
  AvatarKrzyś
  Guest

  Od razu zaznaczę, że oczekuję treściwej i rzetelnej odpowiedzi. Jakich dokumentów potrzebuję, żeby otrzymać pożyczkę online? Zamierzam wystąpić o takową, nie mam jeszcze upatrzonego portalu. Najpierw postanowiłem się dowiedzieć jakich konkretnie dokumentów będę potrzebował. Czy przy takich pożyczkach jest mniej formalności niż przy tradycyjnych kredytach?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #2046 Reply
  AvatarPiotrek
  Guest

  Krótko i na temat: z pewnością potrzebujesz: dowodu osobistego (dane/skan/kserokopia), konta bankowego i nr tel (może to nie dokument, ale ludzie zapominają, że trzeba podać jakiś kontakt). Pozostałe dokumenty zależą od twojej sytuacji i woli pożyczkodawcy.

  #36283 Reply
  AvatarWilku Syn
  Guest

  Nie rozumiem, ile razy ludziom trzeba powtarzać, wszystkie procedury, jakie obowiązują dzisiaj, przy braniu pożyczek gotówkowych. Przecież to nic trudnego, posiadać dowód, rachunek bankowy i aktywny numer telefonu, To są trzy najważniejsze rzeczy, wymagane podczas brania pożyczki i tak naprawdę, są to realne rzeczy, ponieważ wszystko inne nie ma tak dużego znaczenia, ponieważ mówimy o pożyczkach, a nie kredytach bankowych. Nawet jeśli przygotujemy skany swoich dochodów oraz innych rzeczy nie jest to konieczne, ponieważ firmy pożyczkowe oferują swoje usługi na podstawie zasady o minimum formalności, a raczej ich braku. Właśnie dlatego, pożyczki na dowolny cel, są tak istotne, ponieważ nikt nie prosi nas, byśmy podawali swoje dochody. Nawet jeśli zdarzy się sytuacja, że firma pożyczkowa o to poprosi, choć to rzadkość, to mimo wszystko nie będzie to uwzględnione w żaden sposób w realizacji wniosku o taką pożyczkę. Proste i logiczne, firmy pożyczkowe nie skupiają się nawet na sprawdzeniu naszej ewentualnej historii finansowej. Nie musimy obawiać się złego wpisu w BIK-u czy żadnego innego wpisu, który mógłby zaważyć, na naszej wiarygodności. To właśnie dlatego pożyczki, są tak dobrym wyjściem w każdej sytuacji i dlatego też decydujemy się na takie, a nie inne zobowiązania finansowe, ponieważ forma kredytowa wymaga odpowiedniego prześwietlenia, a w takich wypadkach kończy się najczęściej odmową wniosku o pożyczkę czy kredyt. Firmy pozabankowe, żyją z udzielania pożyczek, dlatego też jest to opcja, dla tych najbardziej zadłużonych. Każdy może dzisiaj powstać na nogi, wszystko zależy od tego, jaką pożyczkę wybierzemy i czy będzie ona dla nas korzystna. Ja tam uważam i zawsze sięgam, bo bardziej znane pożyczki, te nowsze mijam z daleka, nawet jeśli są pozytywne opinie. Powiedzmy sobie szczerze mniejsze firmy pożyczkowe, nie posiadają takiej renomy, jak Vivus czy inna tego typu działalność. Brak tej faktycznej renomy jest dla mnie równoznaczny z brakiem wiarygodności. Po co mamy później mieć problemy, skoro mogę brać pożyczkę u sprawdzonych ludzi.

  #36284 Reply
  AvatarBarett59
  Guest

  Internet to faktyczne miejsce, gdzie możemy zorganizować sobie zobowiązanie finansowe. Załatwienie pożyczki nie jest dzisiaj niczym odkrywczym, ponieważ możemy to zrobić, bez najmniejszych problemów. Firmy pożyczkowe zaczynają rozumieć ten trend, ponieważ tak często spotykamy pożyczki bez zobowiązań, które odbywają się bez spełnienia większych formalności. Nie musimy wypełniać żadnych dokumentów składać potwierdzeń, ponieważ wszystko otrzymujemy od ręki i to jest właśnie detal, który sprawia, że pożyczki nabierają większego sensu, niezależnie od swojego rodzaju. Trzeba przyznać, że mimo wszystko każdy, kto potrzebuje pieniędzy, stara się dzisiaj skorzystać z takiej opcji i nie trzeba się o nic martwić. To właśnie sprawia, że tego typu pożyczka cieszy się tak dużym wzięciem wśród klientów. Coraz więcej młodych ludzi sięga po nią, gdyż nie mogą oni uzyskać pieniędzy, a potrzebują ich do codziennego życia. Dla wielu osób sposób ten stał się bardzo istotny, zwłaszcza że jest to mimo wszystko zabezpieczenie finansowe. Tego typu sytuacje to chleb powszedni, ponieważ, uzyskujemy możliwość wzięcia takiej chwilówki, co jest dla wielu pożyczkobiorców bardzo wygodne. Sami tak naprawdę dobieramy sobie możliwości, z których możemy skorzystać i warto to robić, zwłaszcza jeśli nie ma innej alternatywy, która mogłaby realnie nam pomóc w realizacji naszych planów finansowych. Należy więc to wszystko przemyśleć, ponieważ można z tego wszystkiego wyciągnąć odpowiednie wnioski. Dzisiaj firmy pożyczkowe nie działają w ukryciu, tylko jawnie przedstawiają nam określoną ofertę. Pomimo wielu firm finansowych, najlepiej korzystać z takich, które znajdują się wysoko w różnego rodzaju rankingach, ponieważ tylko takie rozwiązania wnoszą realne korzyści. Oczywiście ja sam korzystam z Vivusa, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych firm pożyczkowych. Jestem dumny, będąc częścią tej pożyczkowej rodziny, ponieważ oni zawsze mi pomogą w trudnej sytuacji finansowej. Raty w Vivusie są bardzo łatwe w spłacie, dlatego tego typu zobowiązania nie są szczególnie niebezpieczne, zwłaszcza jeśli posiadamy dochód, który pozwoli nam na spłatę takiego zobowiązania. Należy mieć na uwadze fakt, że pożyczka to przede wszystkim finansowe wsparcie, ale i odpowiedzialność, jaka na nas ciąży w takim przypadku. Musimy rozumieć, że prawnie nie ponosimy szczególnie dużych konsekwencji w przypadku braku spłaty pożyczki na czas, ale mimo wszystko lepiej pozostać uczciwym i jeśli nie mamy jak spłacić zobowiązania w określonym terminie, lepiej się dogadać, firmy pożyczkowe słuchają swoich klientów i na pewno można z nimi dojść do porozumienia. Po co oszukiwać i nie odbierać monitów do zapłaty, skoro problemy z czasem staną się większe. Lepiej, zamiast tego normalnie dogadać się z nimi. To nie kosztuje nas więcej, ale pomoże nam to oszczędzić sobie problemów z firmą pożyczkową.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Dokumenty potrzebne do wniosku o pożyczkę
Your information: