fbpx

Extraportfel prawdziwa marka czy zwykły – kit?

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Romekyy 3 years, 8 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #30541 Reply

  Wojtek

  Cześć szukając po sieci, klikając trochę tu i tu znalazłem takie coś jak Extraportfel.pl Jest to następna czy też kolejna już firma udzielająca pożyczki, wiem, że jest to instytucja na pewno prywatna udzielająca pożyczek do 3500zł na okres do 45 dni. Ponoć ma się charakteryzować tym, że łatwiej będzie się starać wnioskiem o pożyczkę, oraz szybką realizacją wniosków i szybkim przelewem. Zawsze proponowana kwota pożyczki “na pierwszy raz” to 1400zł. Pierwsza pożyczka ma być promocyjnie bez kosztów i odsetek, ale na kwotę max do 1400zł. Z tego co też znalazłem to firma Extraportfel chwali się, że pomaga kiedy to pojawią się nie spodziewane wydatki np. awaria samochodu, piętrzą się liczne rachunki, a finanse są za niskie. A nawet gdy kobiece oko wypatrzyło coś wyjątkowego i wiele podobnych sytuacji… Myślicie, że to tani chwyt marketingowy czy to będzie pierwsza firma godna uwagi?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30575 Reply

  Romekyy

  Ja tam myślę, że być to tylko zwykły chwyt marketingowy……

  #30571 Reply

  Lucjan

  Cześć Wam, powiem tak długo zwlekałem z pierwszym telefonem do banku w Wonga, najbardziej obawiałem się kruczków w umowie i wszelkich ukrytych kosztów. Jestem lajkiem, więc nie znam sie na umowach, a one są pisane takim dziwnym i niezrozumiałym językiem, jednak namówiła mnie żona, która gdy była panną wzięła tam pożyczkę dwukrotnie. Przedstawiciel okazał się miły i co ważne życzliwy. Wyjaśnił mi, że w Wonga.com umowa jest prosta i rzeczowa bez żadnych niejasnych punktów a ponadto pomógł mi wybrać najodpowiedniejszą spłatę pożyczki i ustalić wysokość rat. Minęło już pół roku jak spłaciłem pożyczkę, bardzo dziękuje.

  #30572 Reply

  Jędrek88

  Ja tam wolę mBank, iiedy po 10 minutach od wizyty przedstawiciela miałem już pieniądze, nie mogłem w to uwierzyć! Dziękuje mBankowi za zrozumiane, za to że są i pomagają ludziom w trudnych sytuacjach.

  #30573 Reply

  Martysia

  Witam, mnie niestety o wzięcia pożyczki zmusiła ostra zima, dzieci zaczęły chorować, nie mogłam już dłużej czekać i co? Godzinę po wysłaniu sms odezwał się pan, przyjechał natychmiast. Godzenę po telefonie pieniądze miałam już w portfelu w Agricole. Szczerze z żadnej pożyczki nie byłam tak zadowolona i od razu bez wahania zamówiłam opał i pobiegłam z dziećmi do centrum na zakupy.

  #30574 Reply

  Romek

  Hej ja słyszałem, że firma AS to towarzystwo Gospodarcze i rzetelna instytucja finansowa działająca na rynku od 2009 roku. Oferują tam pożyczki gotówkowe z błyskawiczną dostawą do domu. Obecnie działają na terenie Torunia i okolic zaryzykować i pożyczyć u nich gotówkę?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Extraportfel prawdziwa marka czy zwykły – kit?
Your information: