fbpx

Gdzie brać tani kredyt gotówkowy?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  leila 2 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28658 Reply

  szymon

  W banku czy parabanku? Z zamówionego kilka miesięcy temu raportu wynika, iż moja historia w BIK jest dość dobra. Zastanawiam się, czy nie powinienem zrezygnować z posiadanej karty kredytowej, w pewien sposób obniża ona moją zdolność kredytową. W tym roku chciałbym nie tylko wyjechać na wakacje, ale i odświeżyć mieszkanie, i pomyśleć o zakupie nowego samochodu.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29107 Reply

  fedora

  W pierwszej kolejności powinieneś określić to, ile pieniędzy będzie Ci potrzebnych? Następnie przyjrzeć się ofercie bankowych i pozabankowych pożyczkodawców. Nie wykluczaj pożyczki społecznościowej. Jeśli Twoja historia kredytowa jest dobra nikt nie powinien odrzucić Twojego wniosku. Z pewnością warto pomyśleć o rezygnacji z karty kredytowej. Twoja zdolność kredytowa wzrośnie.

  #35718 Reply

  olakot

  To zależy. Po pierwsze, czy dość skomplikowana procedura kredytowa Cię nie odstrasza? Jeśli to nie problem, to złóż wniosek w banku. Po drugie, czy chcesz pożyczyć pieniądze na krótszy czy naprawdę długi okres czasu? Krótszy – tylko w parabanku pożyczysz pieniądze np. na 15 dni. Po trzecie, czy zaświadczenie o zarobkach to dla Ciebie nie problem? Niestety, umowy o pracę są cały czas zdecydowanie zbyt rzadko podpisywane. Z mojego “niemiłego” doświadczenia wynika, iż tylko ten typ umowy jest akceptowany w bankach. Umowy zlecenia, umowy o dzieło, nie. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą także mają niemałe problemy.

  #35875 Reply

  leila

  Naprawdę tani kredyt gotówkowy można otrzymać w serwisach pożyczek społecznościowych. Oprocentowanie może być bardzo niskie. Musimy tylko zdobyć zaufanie inwestorów. Na początku nie możemy wnioskować o wysokie kwoty. Wszystkie pożyczki musimy spłacić terminowo. Musimy mieć dobrą historię kredytową. Odpowiadać na wszystkie pytania potencjalnych inwestorów. Wykazać się cierpliwością. Na zakończenie aukcji możemy czekać nawet tydzień..

  #35814 Reply

  zankma

  Nie zdecydowałabym się już na kredyt w żadnym banku. Przede wszystkim dlatego, że proces przyznawania pożyczki przedłuża się w nieskończoność. Wniosek o nieduży kredyt gotówkowy ma kilka stron do uzupełnienia zapisanych drobnych druczkiem. Jesteśmy pytani dosłownie o wszystko. Z całą pewnością kredytu nie otrzymamy wtedy, gdy zarabiamy mało i mamy chociażby jedną kartę kredytową, nawet jeśli z niej nie korzystamy. Nie ma mowy o miłej obsłudze. Raczej osądzającej. Pożyczam tylko i wyłącznie w parabankach, gdzie może i płacę więcej, ale pożyczka po kilku minutach jest na moim koncie, a ja nie muszę się z niczego tłumaczyć, przedstawiać żadnych zaświadczeń o zarobkach, podawać numerów telefonu do pracy itd.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Gdzie brać tani kredyt gotówkowy?
Your information: