Gdzie otrzymam gotówkę bez sprawdzania biku

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28699
  daniel93
  Guest

  Nie chciałabym aby ani bank ani parabank sprawdzał moją historię w BIK – u. W takim wypadku mój wniosek z pewnością zostałby odrzucony. Gdzie powinienem wystąpić o pożyczkę aby uniknąć takiej sytuacji? Moja sytuacja finansowa nie jest zła. Dochody nie są niskie. Około 2000 złotych miesięcznie.

  #29165
  dacalan
  Guest

  Twoją uwagę powinny zwrócić pożyczki bez BIK. Bezbikowe pożyczki cieszą się coraz większą popularnością. Nie mam dobrej historii w Biurze Informacji Kredytowej, a mimo to pożyczyłem pieniądze, i od kilku miesięcy pracuje na własny rachunek. Niebawem uda mi się spłacić wszystkie zaległe raty. Gdybym w dalszym ciągu pracował na nisko opłacanym etacie z pewnością nie udałoby mi się to.

  #35690
  andrzejfuk
  Guest

  Nie. Niemal każdy parabank interesuje się Naszą historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Nawet parabanki nie stać na takie ryzyko.. Nie oznacza to jednak, że w przypadku tzw. złego BIK – u pożyczkodawca odrzuci Nasz wniosek o pożyczkę. Zostały tu wspomniane już pożyczki bez BIK – u, warto wiedzieć, że koszty ów pożyczek „z zasady” są wyższe. Część firm wymaga od pożyczkobiorcy np. zastawu. O taką pożyczkę nie warto występować (ryzykować własnością swojego mieszkania).

  #35759
  artur
  Guest

  Nie zapominajmy o tym, że po pewnym czasie Nasze dane z BIK – u znikają, także te negatywne. Nie myślmy więc, że jeśli raz w życiu popełnimy błąd, to konsekwencje będą ciągnęły się za Nami do końca.. Jeśli nie chcemy ryzykować, to możemy bez żadnych kosztów, wystąpić o niego. Wówczas nie będziemy „domniemywać”, a mieć pewność, czy Nasza historia kredytowa jest pozytywna czy negatywna. Nie skreślajmy swoich szans na pożyczkę pozabankową sami.

  #35865
  gosia
  Guest

  Pamiętaj o tym, że do BIK – u trafiają zarówno pozytywne, jak i negatywne dane. Na ich podstawie podejmowana jest ostateczna decyzja. Nie można więc z góry zakładać, że Nasz wniosek zostanie odrzucony. A co jeśli zdecydowana większość danych na Nasz temat jest dobra? Prawdopodobieństwo akceptacji rośnie. 2000 złotych na rękę to ani dużo ani mało. O kredyt mieszkaniowy byłoby Ci naprawdę trudno, pożyczka pozabankowa na niewygórowaną kwotę, nie powinna być problemem.

  #35866
  tamata
  Guest

  Tzw. pożyczki bez BIK – u są dostępne na rynku pożyczek pozabankowych od dawna. Nie nastawiajmy się tylko na to, że otrzymamy pożyczkę bez żadnych kosztów. Nie słyszałam o pożyczkach nieoprocentowanych bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej. A więc powinniśmy nastawić się na to, że poniesiemy koszty. Czy będą one wysokie? Warto zadbać o to, aby były, jak najniższe. Ranking pożyczek pozabankowych na pewno istnieje. Powiedz tylko jaka kwota Cię interesuje..

  #35977
  sabrina
  Guest

  W tej chwili każdy pożyczkodawca może Nas sprawdzić w BIK – u. Nie liczmy na to, że parabanki tego nie zrobią. Inwestorzy w przypadku pożyczek społecznościowych także to robią. Nie powinniśmy się dziwić. Zdecydowana większość pożyczkobiorców nie spłaca swoich pożyczek w terminie. Ignoruje nawet wezwania do spłaty. Stąd liczniejsze weryfikacje, większa czujność, mniejsze zaufanie pożyczkodawców.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • The forum ‘Chwilówki’ is closed to new topics and replies.