fbpx

Gdzie otrzymam mały kredyt bez weryfikacji

This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  Bart 4 years, 3 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #1749 Reply

  2014saba

  Szczerze mówiąc to nie chce mi się szukac po sieci gdzie dostanę kredyt taki na 3000 tys ale też żeby mnie nie sprawdzali czy jetem na jakiejś czarnej liście i żeby mi nie kazali wysyłać stosu dokumentow. Ktoś coś wie? – ale żeby to było jakieś skuteczne, a nie tak ze napisze do nich i mnie oleją

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1870 Reply

  Mini-Maxi

  ja bym skorzystał z Lendon

  #1871 Reply

  zulugula

  viasms

  #1872 Reply

  123-Tom

  Bez weryfikacji, czyli tylko na dane z dowodu osobistego to możesz w co najmniej kilku firmach. Ja bym jednak na twoim miejscu poszukał w necie bo niektóre firmy daja takie ułatwienia że nawet nie trzeba dowodu osobitego tylko wysyłasz przelew jeden grosz na ich konto jako potwierdzenie twojej tożsamości i pieniadze też dostajesz wtedy bardzo szybko, w ciągu kilkunastu minut.

  #1873 Reply

  kozak

  no to nie bądź leniem i sobie sam poszukaj

  #1874 Reply

  Vivian

  Moim zdaniem lepiej szukać wśród firm, które mogą klienta zweryfikować, bo wtedy ma się przynajmniej niższe koszty takiej pożyczki i bardziej przystępne warunki spłaty. Te bez weryfikacji są najdroższe i moim zdaniem nie opłacają się w ogóle.

  #1917 Reply

  Bart

  Lendon jest świetną opcją, mówię z własnego doświadczenia. I u nich rzeczywiście jest tak, że pożyczki udzielają bez weryfikacji. W niektórych przypadkach, możesz się spotkać z weryfikowaniem, które jest wieloetapowe, a przecież przy takich pożyczkach chodzi o czas.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Gdzie otrzymam mały kredyt bez weryfikacji
Your information: