fbpx

Gdzie sprawdzić czy dany para-bank jest uczciwy?

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Roxi 3 years, 9 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #30246 Reply

  Ono99

  Witam, hmy ostatnio prowadzona jest w mediach na bardzo szeroką skalę, tak zwana – akcja edukacyjna i ostrzegająca przed niebezpiecznymi pożyczkami typu chwilówki. Ponoć kampanię reklamową organizują takie instytucje jak: Bankowy Fundusz Gwarancyjny, Komisja Nadzoru Finansowego, Ministerstwo Sprawiedliwości czy nawet Narodowy Bank Polski. Ma to pozwolić na powstanie specjalnej witryny internetowej, gdzie można się wszystkiego dowiedzieć o pożyczkach pozabanowych. Znajdziemy tam podobno ,, na co zwracać uwagę w umowach oraz na jakiego rodzaju akty prawne możesz się powołać”. Ja osobiście nie korzystałem jeszcze z usług tych fitryny i zanim to zrobię, chętnie poznałbym opinie na jej temat. A może jest tu już ktoś, kto brał pożyczkę i sprawdzał ją na tej witrynie – i ma coś do powiedzenia w tej sprawie? Warto sprawdzać czy nie warto? Jak myślicie czy to dobry pomysł na kontrole firm tego typu czy nie? Oczywiście każde zdanie na temat sposobu sprawdzania, kontroli i ich witryny będzie dla mnie niezwykle cenne, więc z góry dziękuję. Pozdrawiam!

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30305 Reply

  Polak

  Witam, hmyyy bardzo fajny materiał a tak w ogóle to parabanki muszą wprowadzać Klienta w błąd, aby zarobić – naprawdę w to wierzycie??? To przecież nie prawda! Tak szczerze odkładając na bok samą definicję parabanku to Provident, z pewnością, tego nie robi. Tutaj przecież umowy pożyczkowe są proste, przejrzyste i nie zawierają żadnych ukrytych kosztów. Co ważne klient poznaje całkowity koszt pożyczki, wysokość rat no i koszty obsługi pożyczki a starając się o pożyczkę, wie ile go ona będzie kosztowała – ja skorzystałem i nie żałuje!

  #30306 Reply

  Roxi

  Wibram, no jeżeli chodzi o Provident-a to prawda co Polak mówi, na ich stronie jest kalkulator pożyczkowy, w którym klient może sprawdzić koszty pożyczek we wszystkich opcjach oraz ramach czasowych. Przykład dla pożyczek Provident w opcji Przelew, gdy klient otrzyma 1.000 zł na blisko rok , będzie zobowiązany spłacić 1.349,22 zł, gdzie tygodniowa rata: 29,99 zł. W przypadku pożyczki z Obsługą Domową, za 1000 zł na blisko rok, klient spłaci w sumie 1.877,35 zł, może drogo ale przejrzyście przykład wzięłam z ich strony, żeby nie było ;).

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Gdzie sprawdzić czy dany para-bank jest uczciwy?
Your information: