fbpx

Gdzie sprawdzić zaciągnięte pożyczki

This topic contains 8 replies, has 0 voices, and was last updated by  Królmaciek 1 year, 11 months ago.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #1182 Reply

  stefanek

  Czy ktoś wie gdzie sprawdzić wszystkie firmy w jakich się ma pożyczki w jakich kwotach i td. niestety kiedyś się mocno pozadłużałem i zdaje się nie wszystko jest jeszcze spłacona a chciałbym mieć jasność co gdzie i ile?????

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1186 Reply

  EasyEe

  Możesz to sprawdzić przeglądając swoją historię konta bankowego. W większości przypadków firmy weryfikują twoje konto przelewając ci kwotę jednego grosza na konto. Po prostu zobacz wyciąg z konta i będziesz wszystko wiedział.

  #1185 Reply

  Piotr

  Nie pomyślałeś o tym żeby po prostu zadzwonić do firmy i spytać??? Pewnie masz pożyczki w którejś z najbardziej znanych firm np vivus lub wonga, zadzwon i zapytaj

  #1184 Reply

  agnes

  a to co skleroza? nie pamietasz nawet gdzie masz zadłużenia. czasem nie mogę pojąć jak ludzie operują na tym świecie. niedługo obudzisz się jak zapuka ci do drzwi komornik

  #36271 Reply

  Bakalaj

  Dobre firmy pożyczkowe, zawsze umożliwiają możliwość podglądu aktualnej kwoty, jaka pozostała nam jeszcze do spłaty. W ten sposób wiemy mniej więcej, ile zostało nam jeszcze do spłacenia i faktycznie jest mniejsza szansa na zadłużenie się, ponieważ możemy na spokojnie przemyśleć strategię związaną z pożyczką. Oczywiście w praktyce, są to narzędzia, które wiele ułatwiają i warto dzisiaj promować takie rozwiązania, które rzeczywiście są w stanie odnieść w określony sposób, pomóc nam w rozeznaniu się, ile nam pożyczki zostało. Dzięki takiej metodzie faktycznie mamy możliwość wzięcia drugiej pożyczki w przemyślany sposób. To ważne, ponieważ zobowiązania finansowe, są dzisiaj bardzo różne, a najpraktyczniejsze wyjście z sytuacji zawsze się sprawdzi. Dobrze, że firmy pożyczkowe, oferują dzisiaj możliwość podglądu swojej sytuacji, dzięki temu jako klient mam o wiele większe rozeznanie w sprawie.

  #36272 Reply

  Wiesio892

  Jeśli nie kontrolujemy pożyczki, to bardzo łatwo się zadłużyć, zwłaszcza jeśli mamy bardzo duże raty, które musimy regularnie spłacać przez ileś miesięcy trwania, takiego zobowiązania finansowego. Zadłużenie nigdy nie jest czymś miłym, ponieważ potem są z tego powodu bardzo poważne problemy, które trzeba regulować za pomocą kolejnej pożyczki. W ten sposób spirala długu się kręci, a my popadamy w tarapaty. Na szczęście te lepsze firmy pożyczkowe, starają się dzisiaj przedstawić jasno warunki pożyczki, a co za tym idzie mamy wgląd do naszych finansów. Jeśli bierzemy pożyczkę, to po każdej spłaconej racie, kwota automatycznie się zmienia. To naprawdę wygodna sprawa, ponieważ zawsze mamy pełny podgląd na sytuację i w razie problemu, po prostu w odpowiedni sposób reagujemy. W taki sposób się nie zadłużymy. Dzisiaj taki wgląd z sekcji profilu użytkownika oferuje między innymi Vivus, ale i wiele innych firm pożyczkowych, które dbają o swojego klienta. Ja jestem zadowolony, że mam takie możliwości i że faktycznie możemy na tym wiele zyskać.

  #36273 Reply

  Lejto15

  Trudności ze spłatą pożyczki, bardzo często wynikają ze złego zorganizowania. Harmonogramy spłat są bardzo niejasne, przez co przeciętny człowiek, bardzo łatwo jest w stanie pomylić się w liczeniu. Dlatego też wgląd do aktualnego stanu pożyczki, powinny oferować wszystkie firmy pożyczkowe. Niestety nie w każdym przypadku, dostaniemy taką opcję. Tutaj wszystko zależy od profesjonalnego podejścia danej firmy. Mniej praktyczne firmy pożyczkowe, są bardzo uciążliwe dla samego klienta, ponieważ zobowiązania, jakie zawieramy, nie zawsze możemy kontrolować. Brak kontroli oraz wiedzy ile mamy spłacić danej pożyczki, powoduje błędy a każdy błąd zamienia się w zadłużenie. Odsetki zaczynają rosnąć, a firma pożyczkowa nie czuje się z tego powodu winna. Zostajemy wtedy sami z tym problemem i musimy spłacić wszystko niezależnie od okoliczności. Niestety tak się zdarza i nie mamy na to wpływu. W większości przypadków lepiej jest brać zobowiązania, ze znanych i sprawdzonych firm, one gwarantują nam wgląd do naszego rachunku pożyczkowego i przeanalizowanie własnej sytuacji. Takie narzędzia są bardzo ważne, zwłaszcza jeśli pożyczka jest długoterminowa. To normalne, że chce mieć jasność, we wszystkim a problemy nie spadają na firmę udzielającą mi pożyczki tylko na mnie jak na pożyczkobiorcę. To wtedy ja jestem głównie winny, swojej złej sytuacji i nikt mi nie pomoże, a firma pożyczkowa zwyczajnie uzna, że nie ma problemu. Dlatego Vivus, Lendon czy inne znane rozwiązania pożyczkowe starają się zadbać o ten aspekt i to mnie faktycznie cieszy.

  #36274 Reply

  Rezi75

  Tak brak rozeznania w pożyczce to koszmar. Kiedyś miałem taką jedną pożyczkę, ale same to pierwszy i ostatni raz, kiedy biorę pożyczkę z mało znanej firmy. Nie sądziłem, że pożyczka może aż tak bardzo utrudnić mi życie, a jednak tak się stało, ponieważ zaczęły przychodzić jakieś odsetki do zapłaty i z pożyczonego 1000 złotych zrobiło się 5000 złotych do oddania danej firmie. Dziękuje za tego typu pożyczki, byłem głupi, że nie skorzystałem z Lendona, ale mam dzięki temu nauczkę na przyszłość. Nigdy więcej niesprawdzonych pożyczek. Lepiej skorzystać z marki, którą każdy zna, a nie z rozwiązań eksperymentalnych, bo może się to skończyć jak w moim przypadku. Moja wina, firma pożyczkowa nie czuje się winna tej sytuacji, zostawiła mnie na tak zwanym lodzie, a teraz muszę znaleźć odpowiednią pożyczkę, która pozwoli mi odbić się od tych problemów. Chyba skorzystam z Lendona, zawsze jest duża szansa, że pozbędę się tych problemów i nigdy więcej takich pożyczek.

  #36275 Reply

  Królmaciek

  Doświadczenie zawsze uczy, niestety firmy, nie są zawsze uczciwe wobec własnych klientów, dlatego tym bardziej trzeba uważać. Proste i przejrzyste warunki, to zasady, które powinny obowiązywać wszystkie parabanki, aby nie nabijać klientów w butelkę. Na szczęście te mniej sprawdzone firmy upadają, a Lendon wciąż się mocno trzyma i to na pewno się nie zmieni. Dobre rozwiązania pożyczkowe, zawsze znajdą zainteresowanie, ponieważ są bardzo często rozwiązaniem wielu problemów zadłużonych ludzi.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Gdzie sprawdzić zaciągnięte pożyczki
Your information: