fbpx

Gdzie wziąć najlepszy kredyt na rozwój firmy?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Damian 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30531 Reply

  Wiesław

  Cześć, mam taki mały kłopot, mianowicie prowadzę firmę od roku i chciałabym gdzieś wziąć pożyczkę na rozwój działalności, jak myślicie, że to nie jest za krótki staż? Chciałbym by przyszły parabank zrozumiał to i żebym mógł bez większych kłopotów starać się o kredyt, dlatego też do jakiego banku najlepiej się udać żeby uzyskać kredyt?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30649 Reply

  Marek

  Witam, słuchaj przedsiębiorcy takiemu jak ty, kredytu udzielą tylko dwa banki: Idea Bank i PKO, tutaj z punktu widzenia kosztów korzystniejszy jest kredyt zaciągnięty w Idea Banku.

  #30650 Reply

  Ludwik

  Cześć, e jest jeszcze jeden bank udzielający kredytu na start, tylko pod warunkiem, że okres kredytowania będzie nie dłuższy niż rok. Tutaj, jeżeli skrócimy okres właśnie do roku, wówczas przedsiębiorca ma szansę na kredyt obrotowy w rachunku kredytowym z poręczeniem EFI w Pekao SA.

  #30651 Reply

  Józek

  No tak, ale warto pamiętać, że całkowity kredyt w Pekao SA udzielany jest w ramach unijnego programu. Chyba to się nazywa – Konkurencyjność i innowacje, ponoć jest to jeden z trzech banków w Polsce uczestniczących w tym programie, a jako jedyny oferuje kredyty dla firm rozpoczynających, aaaa o kredyt mogą się starać firmy działające na rynku nie dłużej niż 2 lata i które wystawiły co najmniej 1 fakturę, udzielają takiego kredytu wyłącznie na okres 1 roku – nie ma możliwości dłuższego, jedyny minus….

  #30652 Reply

  Damian

  Ludzie przecież tutaj przedsiębiorca będzie mógł w niektórych bankach skorzystać z innych form pozyskania pieniędzy niż typowe kredyty a MultiBank i mBank to co? Nie zaproponują mu np. saldo debetowe? A Credit Agricole zaproponuje zapewnie kredyt w rachunku zabezpieczony depozytem. Prowizja tutaj wynosi 1,5%, a oprocentowanie ustalane jest wg wzoru: oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym bądź też przez lokat plus 2% minus WIBOR 1M. O taki kredyt ubiegać się może firma już od pierwszego dnia działalności, a otrzyma pewnie maksymalnie 300 tys. zł z maksymalnym okresem kredytowania wynoszącym 12 miesięcy.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Gdzie wziąć najlepszy kredyt na rozwój firmy?
Your information: