fbpx

Gdzie znaleźć Szybką pożyczkę na już?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Luksus 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30248 Reply

  Jan

  Witam, czy dzisiejsze parabanki w Polsce mają jakąś swoją wspólną bazę danych pożyczkobiorców i dłużników? Podobnie jak swoją bazę mają banki? Wiem, że w naszym kraju banki mają BIK a nie mam pojęcia jak się nazywa baza danych o ile taka w ogóle istnieje dla parabanków? Jestem lajkiem w tych tematach i wiem że jest takie coś jak KRD ale to wspólna baza dla wszystkich i banki też z niej zapewne korzystają. Jest to też bardzo ciekawy temat dla wszystkich, którzy planują bądź po prostu nie mają wyboru i musza po prostu brać pożyczki w parabankach, bo wtedy można się jakoś przygotować przed złożeniem wniosku. Osobiście szukam banku dla siebie lub też parabanku by kredyt był bez bik i bez weryfikacji w bazach danych osób zadłużonych. Czy zna ktoś miejsce, gdzie mogę znaleźć szybkie chwilówki ale uczciwe? Bardzo proszę o pomoc…
  A noże jest wspólny serwis banków, który da się załatwić przez internet i naprawdę bez wychodzenia z domu. Co prawda potrzebuje pieniądze z dostawą do domu klienta lub przelewem na rachunek bankowy – więc pomóżcie:).

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30310 Reply

  Witek

  Witam Serdecznie, słyszałem, że cena pożyczki na miesiąc będzie limitowana do mniej więcej 30 procent, a jeśli nie spłacimy pożyczki na czas, pożyczkodawca nie będzie mógł tak brzydko mówiąc ,, kraść” opłatami windykacyjnymi wziętymi znikąd. Ma też być mechanizm, który utrudni zaciąganie pożyczki po raz drugi czy też trzeci u tego samego pożyczkodawcy. Może wiecie – jak to będzie wyglądać w szczegółach?

  #30311 Reply

  Radziu

  Witam, jak wiem według projektu przygotowanego przez Ministerstwo Finansów, ma nie być udzielanie pożyczek chwilówek i nie będzie mogła już zajmować się tym firma która ma większe oprocentowanie niż pożyczka… Ponoć każdy pożyczkodawca musi mieć odpowiednio wysoki kapitał, a osoby zarządzające taką firmą nie będą mogły mieć na koncie wyroków za przestępstwa gospodarcze.

  #30312 Reply

  Luksus

  Ja tutaj dodam, że najważniejsze są ograniczenia cen pożyczek, to będzie już trzeci wariant zmian. Ponoć przy pierwszej pożyczce pojawił się limit 30 proc., czyli pożyczając 1000 zł, firma pożyczkowa będzie dotyczyć całego rynku finansowego….

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Gdzie znaleźć Szybką pożyczkę na już?
Your information: