fbpx

Idzie nowe… Czyli nowe instytucje parabankowe.

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Mariuszek 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30540 Reply

  Romuś

  Cześć, coś słyszałem, że powstała taka instytucja parabankowa jak Confroner, ponoć jest to instytucja udzielająca pożyczek zarówno chwilówek jak i kredytów długoterminowych.

  Słyszałem też coś o tym, że w Confronterze można otrzymać praktycznie pożyczkę na każdy dowolnie wybrany cel, oczywiście poprzez system on line przez Internet, nie ponosimy żadnych kosztów wstępnych, nie wpłacamy też żadnych zaliczek. A same oferty są przygotowane dla każdego, po prostu wystarczy wysłać wniosek i sprawdzić….

  Nie wiem wy też zauważyliście, że w ostatnim czasie przybyło więcej nowych instytucji udzielających pożyczek. Na przykład jeśli szukamy mniejszych kwot to warto zajrzeć na NETGOTÓWKA albo złożyć wniosek o gotówkę do ręki i za kilkanaście minut mieć ją na rachunku bankowym. Myślicie, że te firmy będą ,,w porządku”?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30578 Reply

  Mariuszek

  Najlepsze Pożyczki są w Toruniu, na dowód i tam czekają na Nas 😛 Wonga, mBank, Vivus itd;p

  #30576 Reply

  Stanisław

  Cześć, jest ktoś z Was zarejestrowany jako bezrobotny? Nie macie stałego źródła dochodu? Zupełnie nie macie szans na pożyczkę w banku? A kumulują się zobowiązania finansowe? Bieżące wydatki czy rachunki? Jeśli jesteś w takiej sytuacji możesz liczyć na pożyczki bez Bik w mBanku lub ING:), pożyczki bez formalności są przyznawane tylko na dowód osobisty i nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń i innych dokumentów, ani swojej historii w BIG. Tutaj serio nie ma znNie ma znaczenia, czy jesteś bez pracy czy pracujesz dorywczo. Pieniądze możesz otrzymać od ręki. Tak właśnie działają pożyczki bez pracy.

  #30577 Reply

  Emili

  Hmy, jednak pożyczki na dowód to nadal najszybsza forma pomocy finansowej, zawsze gdy musimy liczyć każdą godzine, to Pożyczki na konto są idealnym rozwiązaniem. Gotówkę do kwoty 10 000 zł można uzyskać bardzo szybko przelewem na konto, prawie w każdym banku, bez znaczenia czy jesteś w Polsce, czy poza granicami kraju – po prostu wystarczy wysłać wniosek online ze strony internetowej, a pieniądze trafią natychmiast na nasz rachunek bankowy, osobiście polecam Vivus.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Idzie nowe… Czyli nowe instytucje parabankowe.
Your information: