fbpx

Ile mogę otrzymać pożyczki za drugim razem?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Myśliwy 1 year, 11 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #2054 Reply

  Kaja

  Można powiedzieć, że jestem świeżynką w temacie chwilówek i pożyczek online. Niedawno zaciągnęłam pierwszą taką, do tej pory jakoś starczało pieniędzy od wypłaty do wypłaty. No, ale w życiu bywa różnie. Wracając do tematu – ile pożyczki mogę otrzymać za drugim razem? Bo przeczytałam gdzieś ostatnio, że kwoty ulegają podwyższeniu przy kolejnych pożyczkach.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #36125 Reply

  Colonel

  Chyba kolego faktycznie bierzesz siódmą pożyczkę, ponieważ pogubiłeś się nieco w liczeniu. Żeby nikogo nie wprowadzać w błąd, należy dodać, że w Vivusie za drugim razem weźmiesz jedynie 2000 złotych a dopiero wraz z następnymi pożyczkami kwota będzie rosnąć. Za trzecim razem analogicznie możesz się starać o 3000 tysiące złotych. U kolegi druga pożyczka była dość dawno, więc mu wybaczam pomyłkę, każdemu się może zdarzyć. Oczywiście nie zmienia to faktu, że Vivus to bardzo dobra propozycja, zwłaszcza dla osoby, która nigdy wcześniej nie brała podobnych zobowiązań. Faktycznie dbają o klienta, ponieważ sam już brałem z dwie pożyczki i jak na razie nie było większych problemów, jedną co prawda wciąż spłacam, ale to nie ma znaczenia, ponieważ nie spotkałem się z jakimiś problemami. Moja żona natomiast brała pożyczkę w Lendonie. Tam zaproponowano jej na start od razu 2500 złotych, to była pierwsza pożyczka. Drugiej jeszcze nie wzięła, ale podejrzewam, że jest to, większa kwota o przynajmniej 1000 złotych więcej z tego, co kiedyś czytałem, ale głowy sobie za to odciąć nie dam. Mimo to jakoś Lendon nie jest dla mnie, ponieważ wole Vivusa, chodź, moja żona mówi, że się nie znam, być może tak jest, dlatego, jeśli chce pani więcej pieniędzy, to Lendon będzie idealnym wyjściem. Ja tam wolę pewne i łatwe pieniądze, dlatego nie zrezygnuje z Vivusa, zwłaszcza że zawsze dadzą mi więcej pieniędzy, przez co warto do nich co jakiś czas wracać.

  #36126 Reply

  Myśliwy

  Jestem tego samego zdania co inni, lepiej wziąć pieniądze w Lendonie, ponieważ dostaniemy większą kwotę. Ja potrzebowałem pilnie pieniędzy i na szczęście nie zawiedli mnie, otrzymałem pożyczkę na dobrych zasadach. Sam miałem nieco lekki problem ze spłatą, ale na szczęście ta firma z wyrozumiałością patrzy na klienta i można się z nimi dogadać. To bardzo ważne, ponieważ dzisiaj niektóre firmy, są nastawione jedynie na zysk, a w Lendonie faktycznie porozmawiali ze mną i razem znaleźliśmy jakieś wyjście z tej sytuacji. Dlatego polecam tę firmę, ponieważ pracują tam ludzie, którzy rozumieją, że mogą wydarzyć się jakieś zdarzenia losowe czy inne problemy, przez co nie mogłem spłacić pożyczki, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Taka firma to prawdziwy skarb i jeśli naprawdę interesujesz się na poważnie tematem pożyczek i jesteś już zdecydowany, to wybierz Lendona. Więcej pieniędzy na pewno pomoże ci załatwić wszystkie zobowiązania czy też inne wydatki, jakie posiadasz. Inii polecają ci jeszcze Vivusa, ale na ten temat się nie wypowiem, ponieważ nigdy nie brałem od nich pożyczki. Ogólnie to bardzo mało pożyczek brałem, dlatego Lendon tak z marszu przypadł mi do gustu. Zawsze możesz popytać w Lendonie i Vivusie, dzięki czemu porównasz sobie warunki i wtedy z łatwością wybierzesz lepszą opcję dla siebie. Ja na pewno dokonałem właściwego wyboru, Lendon to mój numer jeden, ale popytaj innych ludzi, może ktoś zarekomenduje lepszą firmę. Z pożyczkami dzisiaj bywa naprawdę różnie, dlatego wolę pożyczać w sprawdzonym miejscu, niż narazić się potem na jakieś problemy. Tobie radzę to samo, jeśli naprawdę chcesz na tym zarobić, to naprawdę się opłaca, trzeba po prostu sprawdzić i samemu ocenić pozdrawiam.

  #36124 Reply

  Olkowski

  W Vivusie jest tak, że pierwsza pożyczka to 3000 złotych do ręki, a każda następna jest większa. W sumie za 2 podejściem dostaniesz 4000 złotych, bez zbędnych formalności. Słyszałem, że teraz troche warunki się zmieniły, co do kwot i można tam pożyczyć za drugim razem nawet 5000 złotych. To bardzo ciekawa propozycja, jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy, a nie chcesz szukać dalej, to najlepiej jest iść do Vivusa. Lepiej nie korzystać z Providenta, bo co z tego, że duże pożyczki oferują, jak oddajesz dwa razy tyle i zresztą warunki nie są zbyt korzystne. Vivus to co innego, oni naprawdę słuchają się klienta i dbają o jego potrzeby. Dlatego, jeśli zamierzasz brać drugą pożyczkę tylko Vivus żadna inna firma pożyczkowa. W większości firm parabankowych fajne są tylko reklamy, a jak przychodzi co do czego, to nagle się okazuje, że trzeba spełnić odpowiednie wymogi, aby uzyskać pożyczkę. W Vivusie masz pewność, że dostaniesz dokładnie, to czego oczekujesz, bez dodatkowych formalności, jak na razie ta firma to taki mój numer jeden na rynku, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się korzystnym ratą, jakie mogę sobie ustalić w taki sposób, aby wygodnie mi było spłacać całe zobowiązanie. Vivus chwali się niskimi prowizjami i to akurat sprawdza się doskonale, ponieważ nawet odsetki w przypadku kolejnych pożyczek nie są wysokie. W sumie to ja już pożyczam chyba z siódmy raz właśni w Vivusie i ani razu nie miałem zastrzeżeń co do wziętej pożyczki. Nie było także problemów ze spłatą, a jeśli miałem pytania, to mogłem w dowolnej chwili zadać je na stronie internetowej. Przyjemna przyjazna usługa, to są niewątpliwie walory Vivusa, z których warto skorzystać. Nie wiem, czy którakolwiek inna firma, byłaby w stanie dać mi więcej pieniędzy.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Ile mogę otrzymać pożyczki za drugim razem?
Your information: