fbpx

Jak niskie można otrzymać oprocentowanie pożyczki?

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Blajt 1 year, 5 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28763 Reply

  kamila68

  W jaki sposób można je negocjować? Czy mam szanse je obniżyć np. wówczas, gdy przedstawię zaświadczenie o dochodach? Historię w BIK – u “mam średnią”, od kilku lat wszystkie pożyczki spłacam w terminie, wcześniej kilka razy nieterminowo.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29021 Reply

  gabriela33

  O wysokości kosztów decyduje kilka czynników. Z pewnością decydując się na pożyczkę na krótszy okres czasu zapłacimy mniej. Pamiętajmy o tym, że swoją uwagę powinniśmy skupić przede wszystkich na całkowitych kosztach pożyczki, nie oprocentowaniu, RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania).

  #36267 Reply

  Grojcer

  Niestety, ale negocjowanie pożyczki, nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Chodzi tutaj głównie o to, że jeśli decydujemy się na mniejszą pożyczkę, to automatycznie jest ona dla nas wygodniejszym zobowiązaniem finansowym. Oczywiście przekrój czasu, w jaki musimy spłacić zobowiązanie, może pozostać ten sam. W ten sposób pomimo mniejszej kwoty płacimy o wiele mniejsze oprocentowanie. To proste rozwiązanie, które sprawdza się w każdych warunkach, to właśnie dlatego, nie należy bać się takich sposobów na szybkie pieniądze, skoro faktycznie, możemy to kontrolować. Jeśli decydujemy się na znaną pożyczkę, to możemy być pewni, że pierwsze zobowiązanie, niezależnie od wielkości pożyczki, będzie darmowe. Wtedy nie musimy spłacać żadnych dodatkowych kosztów, a sama pożyczka nie jest oprocentowana, ponieważ oddajemy tyle samo, ile wzięliśmy. To bardzo proste i przede wszystkim niezmienne zasady, którymi możemy się dzisiaj kierować przy ogólnym wyborze. Nie należy się bać takich rozwiązań, należy stawiać na nie i co więcej, zachęcać do tego wszystkiego ludzi, ponieważ taka odpowiednia współpraca, wydaje się korzystna, dla wszystkich stron. To prawda, jeśli korzystamy z pożyczki drugi raz, wtedy jesteśmy narażeni na dodatkowe koszta i nie jest to nic nowego, ponieważ mamy świadomość, że nieuchronność takiego zobowiązania, może się okazać faktycznie niezbyt dobra, dla osoby pożyczającej pieniądze. Nie możemy się jednak tego bać, ponieważ NetCredit oraz inne znane firmy, oferują nam w zamian większą pożyczkę, aby zrekompensować nam dodatków oprocentowanie. To jest właśnie właściwe podejście do klienta, ponieważ uzyskujemy wszystko to, co faktycznie było nam potrzebne.

  #36268 Reply

  Daniel1

  Ja jestem za tym, aby pożyczki nieoprocentowane, były o wiele bardziej wyróżnione na rynku, ponieważ ten rodzaj zobowiązań, oferuje większość firm, ale tylko za pierwszym razem i zazwyczaj kwoty takiej pożyczki są stosunkowo niskie, bo możemy pożyczyć około 1000 złotych. Nie jest to jakaś szczególnie duża kwota, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to, ile dzisiaj kosztuje nas życie. Oczywiście wśród tego typu pożyczek zdarzają się wyjątki. W takim wypadku wypada wspomnieć o Lendonie, który pomimo wszystko oferuje nam nawet 2500 złotych pożyczki pozbawionej dodatkowego oprocentowania. Bierzemy pełną kwotę i tyle samo oddajemy. To o wiele lepsze rozwiązanie, niż inne pożyczki, które pomimo swojej popularności i przygotowania, są po prostu za małe, aby rozwiązać nasze problemy. Oczywiście każdy może wziąć pożyczkę tam, gdzie chce, ale ze swojego punktu widzenia widzę, że tylko Lendon jest w stanie zagwarantować mi tak dużą jednorazową pożyczkę. Później co prawda muszę zapłacić oprocentowanie, przy każdej następnej pożyczce, ale maksymalnie mogę wziąć aż 5000 złotych. To się naprawdę opłaca, a sama firma pożyczkowa zdecydowanie wychodzi przed szereg. Wystarczy otworzyć pierwszy lepszy portal finansowy, aby usłyszeć o Lendonie. Bardzo dużo mówi się o tego typu pożyczkach, ponieważ one naprawdę się nam opłacają. Nie musimy już korzystać z krzywdzących pożyczek, które nie są w stanie pomóc nam spłacić, nawet jednego zobowiązania nie mówiąc o tym, że mamy kilka następnych. W takich wypadkach musielibyśmy brać przynajmniej kilka pożyczek, a to jest bardzo nieopłacalne. Dlatego postawmy na jedną, ale konkretną pożyczkę, która faktycznie rozwiąże nasze problemy finansowe raz na zawsze.

  #36269 Reply

  Zygmunt567

  Nie jestem szczególnym entuzjastą pożyczek, ponieważ wiem, że czasem warunki nie są tak dobre, jakbym sam tego oczekiwał. Nie mówię, że wszystkie pożyczki to z góry złe rozwiązania dla zwykłego obywatela, ale mimo wszystko trzeba uważać, na co się godzimy. Dzisiaj pełne koszta pożyczki, mogą być bardzo różne. Wiele zależy od firm i ich oprocentowania. Pożyczki z tego, co mi wiadomo, wcale nie posiadają tak niskiego oprocentowania, jakbyśmy tego oczekiwali. Wręcz przeciwnie, mamy do czynienia z trudnym do spłaty zobowiązaniem finansowym. Nie mówię tutaj, że każda pożyczka obarczona jest dużymi kosztami, ale takie lukrowanie rzeczywistości jest chyba nie na miejscu. Może się mylę, ale wtedy proszę, aby ktoś skorygował moje zdanie. Ja nie wierzę w pożyczki zwłaszcza w niski procent do spłaty i to jest moje zdanie, na ten temat.

  #36270 Reply

  Blajt

  Jest Pan w dużym błędzie, tak czytam Pana wypowiedź i nie wierzę, jak przestarzałe ma Pan informację, na temat pożyczek. Oczywiście zdarzają się nieuczciwe firmy pożyczkowe, to właśnie one są niekorzystne i należy je omijać z daleka. Prawdziwe zobowiązania pożyczkowe, są łatwe do spłaty i posiadają bardzo niskie oprocentowanie. Możemy się o tym sami bez problemów przekonać, wystarczy, że postawimy, na naprawdę sprawdzone rozwiązania, które są dzisiaj ważnym elementem o którym, nie wolno nam zapominać. Dobre pożyczki, sprawdzają się w praktyce, te, o których Pan wspomina, nigdy się nie sprawdzą i dlatego nie wolno negować normalnych pożyczek, ponieważ one wnoszą naprawdę dużo do naszego codziennego życia. Może pan mnie jednak swoje zdanie i ja to szanuje.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Jak niskie można otrzymać oprocentowanie pożyczki?
Your information: