fbpx

Jak spłacić kredyt, gdy ,,kasy'' brak?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Karol111 3 years, 10 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #29660 Reply

  Marecki12

  Witam Serdecznie wszystkich tutaj zgromadzonych, od pewnego czasu borykam się z kłopotami finansowymi… Mianowicie, 20 lat temu założyłem firmę budowlaną, nic wielkiego, mała firma, która miała dać mi na starość upragnioną emeryturę, jednak czas trochę te plany zweryfikował. 5 lat temu moje ukochane przedsiębiorstwo przestało zbyt dobrze funkcjonować, dlatego też sięgałem po pomoc banków… Na obecną chwilę dorobiłem się kredytu w Kredito24.pl. Pożyczka wzięta była parę lat temu i niestety nie mam na spłacenie całej, dlatego też pomyślałem, że zapytam tutaj Was, jak myślicie czy jeśli nie spłacę kredytu całego w odpowiednim czasie to zapłacę ogromne opłaty – naliczone odsetki będą tak duże, jakby to była druga pożyczka? Czy znacie jakieś firmy, które mój kredyt wezmą pod swoje barki i nałożą nowe i mniejsze oprocentowanie? Zależy mi na tym, by ktoś zrozumiał moją trudną sytuację, nie ukrywam, że marzy mi się spokój i wymarzona ,,cisza” a nie walka z bankiem o każdą złotówkę… Jak to było do tej pory…

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29698 Reply

  Karol111

  Hej, widze, ze nie tylko ja mam klopoty finansowe…. Ja tez popadlem w dlugi, ostatnio mialem niestetu nieoczekiwane wydatki i niestety w tym momencie nie posiadam środków na spłate raty kredytow a ich mam az 6! I moje pytanie podobne jak w temacie glownym, co mam zrobic??? kolejna wyplate będę miał 30 dni po terminie spłaty raty!

  #29699 Reply

  Pomocny

  Panowie spokojnie, trudna sytuacja widzę… hmyy aby domu nie stracić, może kredyt odnawialny, lub skonsolidowany? Np. Vivus pomógłby tutaj, wezmą całą zaciągniętą sumę pieniężną, rozłożą na raty i już, nie stracisz domu;). Karol111 może weź odnawialny lub zadzwoń do nich i powiedz im co i jak…

  #29700 Reply

  Martyna

  Widzę, że macie tutaj problem ze spłatą kredytu, to tak jak ja. Przyszedł mi do głowy pomysł, pomóżmy sobie na wzajem podobno w grupie siła, sprawdzimy to może akurat nam się uda, bo nic nie tracimy, a może zyskamy. Dlatego ja Karol111 i Marecki12 musimy swoje kredyty skonsolidować i damy rady;).

  #29701 Reply

  Karol111

  To dobry pomysł, ale to nie jest takie proste, jeśli by tak było to bym tu nie pisał… Byłem dziś w placówce Kruka i jest światełko w tunelu;) Marecki12 też tam zadzwoń, może i pomogą. Liczy się tu szybka pożyczka – szybkie działanie ;p.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Jak spłacić kredyt, gdy ,,kasy'' brak?
Your information: