fbpx

Jakie musze mieć zarobki żeby otrzymać pożyczkę?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Olimp 3 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #31876 Reply

  Jakub

  Witam, niestety ale wiele porównywarek finansowych nie ma przełożenia co do oferty, bo banki zmieniają często warunki i większość firm porównujących nie jest w stanie zaktualizować danych. Przez co oferty bardzo często nie są miarodajne. Ponadto dodatkowo nie da się ocenić oferty na podstawie tylko zarobków – banki o swoich warunkach przekazują informację dopiero po wprowadzeniu wniosku ze względu na bik klienta. Więc może tutaj, Was po prostu zapytam – jakie w końcu musze mieć zarobki żeby otrzymać pożyczkę?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #32271 Reply

  Aloo

  Najpierw zbadaj swoją zdolność kredytową, można to sprawdzić korzystając z jednego z wielu kalkulatorów zdolności kredytowej, które można znaleźć winternecie. Najlepiej wybrać pożyczkę, która liczy zdolność według: najbardziej liberalnych kryteriów, oznacza to, że po wpisaniu dochodów i wydatków oraz waluty kredytu która ma bardzo istotne znaczenie. Aby wziąć kredyt trzeba się wykazać np. dochodami w tedy to otrzymasz maksymalną kwotę kredytu jaką możesz uzyskać na rynku. Oznacza to, że w niektórych bankach ta kwota może być niższa.

  #32272 Reply

  Rynek

  Heej, wszystko tutaj zależy od danego banku i algorytmu na podstawie, którego wyliczą twoją zdolność kredytową. Temu też popieram, by wykorzystać kalkulatory kredytowe przy ofertach banków w tedy to łatwo sie przekonasz ile mnie więcej powinieneś zarabiać by dostać taki kredyt.

  #32273 Reply

  Rafał

  Witam, co do samych dochodów nie ma specjalnie granic, najlepiej czym więcej… Osobiście znam osoby, które deklarowały 1000 zł miesięcznie i nie było problemów z otrzymaniem tak zwanej chwilówki. Na pewno inaczej ma się sytuacja jeśli potrzebujemy większej pożyczki i rozłożonej na raty. Wtedy w grę wchodzą większe firmy, które sprawdzają historię Twojego konta bankowego lub np. to czy płaciłeś rachunki za gaz, prąd czy wodę – regularnie.

  #32274 Reply

  Olimp

  Cześć, nie ma jakiś szczególnych wytycznych przy tego typu pożyczkach, jeśli nie ma innych kredytów aktualnie i jest dochód to np. Vitus powinien rozstrzygnąć sprawę jako pierwszy. Spróbuj właśnie tam. Na naszym rynku jest naprawdę sporo firm, można i tam porównać.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Jakie musze mieć zarobki żeby otrzymać pożyczkę?
Your information: