fbpx

Jestem zadłużona w Wonga. Jakie rozwiązanie?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Agnes 4 years, 1 month ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #1170 Reply

  Hanna887

  Powiedzcie mi proszę czy ktoś z was miał problem ze spłatą pożyczki w Wonga.com
  Niestety termin mojej spłaty minął 8 sierpnia. Jak na razie poprosiłam o przedłużenie spłąty do 20 sierpnia po tym jak im zapłaciłam 300zł.

  Miał ktoś z nimi do czynienia i czy udało się komuś przedłużyć termin albo rozłożyć kwotę pożyczki na mniejsze raty?

  Jak to później wygląda w przypadku braku spłaty???

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1174 Reply

  Agnes

  Hej ja robiłam podobnie jak tylko pojawiła się u mnie kwota na koncie od razu im przelewałam i wpisywałam coś w stylu “częściowa spłata pożyczki” nie za bardzo mogą się do tego przyczepić bo jednak spłacałam….

  najgorszą sytuację miałam gdy byłam zadłużona w chwilówkach na jakies 7400 PLN to była masakra. Zadłużenie w kilku firmach i to zajęło mi wszystko jakieś kilka miesięcy żeby to pospłacać na szczęście się w końcu udało. Najpierw postanowiłam spłacić te wszystkie mniejsze pożyczki na niskie kwoty a pozniej uporać się z tymi większymi molochami. Po trochę po trochę i w końcu się udało choć muszę przyznać, że kosztowało mnie to sporo nerwów i czasu.

  #1173 Reply

  Monia

  Hej nie wiem czy uda ci się uzyskać raty w przypadku wongi. Ale zawsze możesz spróbować. U mnie to tak wyglądało niestety, że uzyskiwałam odmowę jeśli pytałam o raty. Ale jak tylko będziesz mieć wolną gotówkę to przelewaj im jak najszybciej żeby mieć ich tylko z głowy.

  #1172 Reply

  Thomas_1982

  Witaj,

  ja miałałem u nich pożyczkę również z niewielkim opóznienem w spłacie – prawda jest taka, że tragedii nie będzie. Policzą ci odsetki i możliwe, że również doliczą ci za powiadomienia listowne o (monity) oprócz tego mogą do ciebie zadzwonić. Zobacz sobie jeszcze dokładnie u nich regulaminie jak to wyglądało (ja brałem dość dawno temu).

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Jestem zadłużona w Wonga. Jakie rozwiązanie?
Your information: