fbpx

Kłopoty z bankiem pomocy!

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Leszek 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30502 Reply

  Józek

  Witam mam taką nietypową sytuację a więc złożyłem wniosek o restrukturyzacje kredytu wszystko ładnie pięknie przebiegało oczywiście cała opinia pozytywna na 3 miesiące od stycznia. Kolejno jakoś na początku marca bank wydzwania do mnie, że musze aneks załatwić do umowy a więc się nie wahałem no i poszedłem i sie okazało, że nie wiadomo z skąd ale musze zapłacić 70zł bo nie wiadomo za co. Zgłosiłem oczywiście całą reklamacje, no i co najlepsze, trzeba czekać dwa tygodnie aż w końcu ktoś sie odezwie a tu przyjeżdża Pan z Windykacji i mi mówi ze zamykają mi kredyt i w ciągu najbliższych dni musze zapłacić kwotę 3300 zł. ja przecież chciałem się dowiedzieć za co musze te 70zł zapłacić, gdzie wcześniej nigdzie takiej informacji nie dostałem. Obecnie musze w ciągu 5 dni wpłacić 1300zł a w następnym 2000zł, by dalej korzystać z ich banku żeby mi podali tu komornika. Ludzie o co chodzi w tym wszystkim, mam ogromną nadzieje ze ktoś sie zainteresuje ta sprawa bo 100zł wzięli za złożenie wniosku, więc nie wiem co dalej….

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30690 Reply

  Dariusz

  Hej mam dziś trochę krzepiące wieści dla tych, którzy uważają, że bank ich oszukał, nie doinformował jeśli nie jesteście panikarzami a macie w ręku solidne argumenty – możecie wygrać. Najważniejsze jest cierpliwość i konsekwencja bo w takich sporach to popłaca, nawet gdy bank w pierwszym podejściu odrzuci reklamację, warto się odwołać i walczyć dalej.

  #30691 Reply

  Roman

  Bank odpuści? Chociaż broni swoich racji? Otóż, ja wygrałem bo ciężkim boju, w końcu bank napisał mi – że nie jest w stanie udowodnić, że informacja o zmianach w taryfie prowizji i opłat do mnie dotarła. Bank wysłał ją wraz z zaświadczeniem o wysokości raty za dany miesiąc, listem zwykłym. Wyszło więc na to, że to bank nie dopełnił warunków umowy….. Ponadto nawet nie poinformował mnie o zmianach, które mogłem przecież odrzucić i wypowiedzieć kredyt.

  #30692 Reply

  Leszek

  Aha a więc wychodzi na to, że warto bić się o swoje i nie zniechęcać się pierwszym niepowodzeniem? Wiem, że niejeden bank, widząc, że determinacja klienta jest duża i łatwo nie odpuści. Wystarczy podejść do złożonej reklamacji inaczej i jeśli klient ma w ręku mocne argumenty – uwzględni odwołanie…. Ciekawe ;p

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Kłopoty z bankiem pomocy!
Your information: