fbpx

Kredyt bez BIK w firmie krecik czy to się opłaca?

This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  Donatan 3 years, 10 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #29661 Reply

  Marcoo

  Witam Serdecznie, ostatni czas zmusił mnie niestety do tego by zaciągnąć mały kredycik. Wiadomo czasy niespokojne, pracy brak a rachunków przybywa i przybywa… Dlatego myślałem by wziąć gdzieś kredyt bez BIK, aby móc spłacić wszystkie moje zobowiązania. Jak wcześniej wspomniałem, że pracy brak a to oznacza, że jakiś czas temu straciłem pracę i nie wiem czy będę wiarygodny dla banku a nawet mogę się założyć, że na pewno nie będę… Dlatego myślałem o banku Krecik, który ponoć pożycza małe sumy pieniężne w szybkim czasie z opcją ,,darmowa” pożyczka i nie potrzebuje wglądu w BIK. Dlatego też, moje pytanie skierowane do Was brzmi – czy Krecik to dobry pomysł? Jeśli nie, to jak będę chciał zapożyczyć się w banku to na jaki bank i kredyt postawić? Bardzo proszę o poradę, gdzie i jak to zrobić, bym mógł opłacić dom i poradzić sobie ze spłatą przyszłego kredytu…

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29710 Reply

  Tomuś123

  Cześć i Witam wszystkich tu zgromadzonych ja, myślę, ze to bardzo przyjazny bank dla klienta. Oprocentowanie tutaj z tego co wiem jest naprawdę w porządku. Co więcej w dowolnym czasie możemy zmieniać swoje opłaty i jest darmowy to też prawda (oczywiście 1 pożyczka).

  #29711 Reply

  Michalina999

  Ja i tak uważam, że Bgż oferuję mniejsze oprocentowanie w skali miesiąca. Tutaj też mamy możliwość brania pożyczki za darmo…

  #29712 Reply

  Dymek

  Ja myślę, że opłaca się, krecik jest metodą na szybką pożyczkę. A jeśli chodzi o pożyczkę tak zwaną ,,super szybką” w Kreciku jest naprawdę na korzystnych warunkach. Jeśli masz tam swoje konto to dostaniesz ją jeszcze szybciej w ciągu nawet 10min.

  #29713 Reply

  Totuśka

  Podzielam uwagę moich przedmówców, Krecik jest naprawdę fajny i szybki. Pożyczka w ciągu 15 min, bez BIK naprawdę fajna sprawa!

  #29714 Reply

  Danieluś

  No sporo Banków ma takie pożyczki ale ja i tak uważam, że to właśnie ING ma najlepsza ofertę – przynajmniej ja tak uważam, i tak mi się wydaje. Do tego oferują nawet 15 000 złotych tak więc spora przewaga nad tym waszym Krecikiem.

  #29715 Reply

  Donatan

  Krecik jest fajny ale gdy zależy nam na chwilówce. Kredyt szybki, bez BIK i przyjemny do spłaty, ING to już poważniejsza marka i sprawdzają BIK ;d.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Kredyt bez BIK w firmie krecik czy to się opłaca?
Your information: