fbpx

Kredyt hipoteczny na dom

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Damian 3 years, 9 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #30325 Reply

  Góral

  Cześć, na pewno w całym procesie budowy czy też kupowania własnego domu, zastanawiamy się nad tym, jak finansować naszą inwestycje, a więc wybór odpowiedniej oferty kredytowej. No i ten kłopot mnie też dopadł, sam się zastanawiam nad kredytem hipotecznym. A ten może być przeznaczony na budowę domu czy kupno mieszkania, niestety zwiąże mnie czyli kredytobiorcę z bankiem na długie lata, ale cóż musze to zrobić…. Dlatego tak ważne jest dla mnie i rodziny wybranie odpowiedniego banku…. W tym właśnie celu chce zapytać was o radę? Na jaki bank postawić? Z jednej strony, wiem, że przystępnie do umów na temat kredytów przedstawione jest w umowach, tam będą podstawowe informacje na zakup, budowę, remont… Ale wole zapytać Was, przed czym się chronić, co zrobić by umowa była dobrze podpisana? Fakt, że w Polsce odpowiedzi na podstawowe pytania powiązane z tematyką kredytów hipotecznych są zamieszczone na stronach internetowych ale wole waszej opinii.

  Wiem też, że strony te zawierają szereg przydatnych narzędzi umożliwiających dobór odpowiedniego kredytu dostosowanego do naszej sytuacji finansowej ale czy to wszystko prawda? Aaa i gdzie mogę znaleźć kalkulatory kredytowe, interesuje mnie – kalkulator rat kredytu, kalkulator zdolności, kalkulator kredytu z dopłatami? Z góry dziękuje za pomoc.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30420 Reply

  Waldek

  Cześć ja też mam do Was pytanie, czy w tej chwili osoby pracujące poza granicami mają też realną, podkreślam realną szansę na kredyt hipoteczny? Bo wiem, że odpowiedź tak całkowicie nie jest jednoznaczna. Formalnie ponoć ci, którzy pracują w krajach Unii Europejskiej szanse na kredyt mają ale muszą jednak się liczyć z dużo większymi problemami niż kredytobiorcy krajowi?

  #30421 Reply

  Damian

  Cześć a więc tak, Wojtek to prawda będą kłopoty z takim rodzajem kredytu niestety… A teraz do naszego ,,bohatera głównego” banki dają kredyt do 80 roku życia, więc tu w grę wchodzisz a z zasady nie wszyscy kredytobiorcy muszą być właścicielami nieruchomości. Ale wszyscy właściciele muszą przystąpić do kredytu to musisz pamiętać by było w umowie. Jeśli np. podłączysz się pod kredyt wzrosną koszty utrzymania, które każdy bank ustala według własnych zasad. W tedy diametralnie może zmniejszyć się twoja zdolność a w tedy bank będzie musiał rozpatrzyć od dochodu kredytobiorców czyli Ciebie odjąć podwójne kosztów, w zależności od twojej sytuacji. Ja bym tutaj polecił Geting lub ING.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Kredyt hipoteczny na dom
Your information: