fbpx

Kredyt na samochód

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Maxymilian 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #29841 Reply

  Wacław22

  Cześć, ostatnio dużo myślałem o szybkiej pożyczce na samochód, to znaczy myślałem o aucie z salonu, jednak mogę mieć kłopot z kredytem….Po paru dniach okazuje się jednaj, że obawy części użytkowników w tym moje tak naprawdę okazują się nieuzasadnione. Wszystko dzięki kalkulatorowi kredytowemu, jest on naprawdę zaliczany do rozwiązań nie tylko praktycznych, ale i nieskomplikowanych. Wiecie co jest fajne w tego typu urządzeniach? To, że dane, które są potrzebne do wykonania obliczeń nie trzeba szukać! Wystarczy tylko wpisać markę i rok produkcji samochodu, natychmiast dostaniemy zestawie aktualne oferty banków i ich zastosowanie w naszym przypadku. Wszystko pięknie i ładnie ale ja naprawdę nie mam pojęcia w którym banku wsiąść kredyt? Może para bank? A wy co w ogóle myślicie o ING, Alior Bank, Kruk czy mBank?

  A no i na koniec warto wspomnieć, że taki naprawdę profesjonalny kalkulator zdolności kredytowej jest w stanie przewidzieć nie tylko wysokość raty ale i korzystny czas spłacania, wy co tym myślicie??

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29903 Reply

  Maciuś

  Cześć, słuchaj jeśli chodzi o szybki kredyt na samochód to tylko Credit-Agricole, tylko tam gotówka w ciągu 15 minut a dzięki szybkiemu kredytowi możesz sfinansować zakup dowolnego auta i tutaj uważaj, bo obojętne czy to nowy czy używany. Polecam ten kredycik!

  #29904 Reply

  Danusia

  ING też ma świetne oferty, ja i mój mąż dostaliśmy kredyt tam na nowy samochód, bez zbędnych zabezpieczeń, nie wymagają od nas żadnych zabezpieczeń kredytu w postaci pojazdu, który kupujesz i innych rzeczy. Postaw na ING.

  #29905 Reply

  Dariuszek

  E tam na nazwy banku niema co patrzeć ważne by rata po przedstawieniu swoich rachunków była niska i odpowiednia. Temu należy skorzystać z niższej raty, aby to zrobić trzeba znaleźć najtańszy bank w danej chwili, przykładowo w mBanku w ciągu 6 miesięcy od wzięcia kredytu należy dostarczyć dokument poświadczający zakup pojazdu w tedy jest szansa by bank obniżył oprocentowanie kredytu aż o 4%! Fajna oferta prawda?

  #29906 Reply

  Maxymilian

  Ja tam brałem kredyt gotówkowy w Alior Banku i nie narzekam, dzięki temu mogłem kupić wymarzony pojazdu. W banku tym jest to fajne, że im wyższą kwotę weźmiesz, tym niższe będzie jej oprocentowanie i to rzeczywiście prawda!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Kredyt na samochód
Your information: