fbpx

Kredyt na telefon?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  ula60 1 year, 7 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30388 Reply

  Olga

  Powiedzcie mi taką rzecz, czy jest możliwość uzyskania kredytu przez telefon? Chodzi mi o ograniczenie wszelakiej papierologii i biurokracji a zależy mi na czasie. Często jest tak, że nie mamy dostępu do kompa czy też najbliższa placówka bankowa jest dość daleko a nam się najzwyczajniej w świecie nie chce nigdzie ruszać. Czy można więc jakoś sobie z tym poradzić za pomocą telefonu? Ewentualnie jakieś potem aplikacje mobilne, gdzie za jej pomocą można szybko zorganizować sobie pieniądze? No a w ogóle byłym szczęśliwy, gdybyście znali jakieś ciekawe alternatywy dla rozwiązania telefonicznego, wykluczające użycie kompa bądź konieczność wycieczki do odległej placówki. Ktoś coś?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #35713 Reply

  onama

  Tak. Możesz pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu. Ja także nie lubię podpisywania dokumentów kredytowych w oddziałach. Nie tylko dlatego, że nie pożyczam dużej kwoty pieniędzy (i uważam, że nie ma to sensu), ale także dlatego, iż nie lubię tracić swojego cennego czasu. Każdą wolną chwilę staram się spędzić z rodziną. Jestem pewna, że każdy parabank pożycza pieniądze “na telefon”. Mnie najbardziej interesują pożyczki on-line, nie przepadam za rozmowami telefonicznymi.

  #35870 Reply

  ula60

  Przez telefon nie pożyczałam pieniędzy. Jest taka możliwość? Do tej pory zawsze korzystałam z wniosków on – line. Może następnym razem wyślę SMS – a. To z całą pewnością niemałe ułatwienie. Nie zawsze przecież mamy czas aby usiąść przed komputerem.

  #35809 Reply

  olaf

  Przez telefon? A nie wygodniej on – line? Przecież wystarczy, że wypełnimy prosty, krótki wniosek. Żaden parabank nie poprosi Nas o zaświadczenie o dochodach. Odpowiedź czy pożyczka zostanie Nam przyznana czy nie otrzymamy po kilku minutach. Oszczędność czasu.. Przez telefon będziesz musiał odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Kredyt na telefon?
Your information: