fbpx

Kredyt pod nieruchomość

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Edwart 3 years, 4 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30097 Reply

  Marianus

  Witam jestem tutaj po raz pierwszy i niw ukrywam, że liczę na Wasza pomoc, mianowicie myślę nad zastawem hipoteki pod pożyczkę rzędu 50 tyś. na spłatę prywatnych zobowiązań, głównie chodzi o samochód osobowy.

  Oczywiście nie mam długów w Bankach jedynie trochę zaległości w ZUS i u znajomych. Niestety trochę się przeliczyłem i mój nowy samochód stał się niezłym obciążeniem, ale to akurat nie w tym temacie. Osobiście prowadzę działalność ale niestety mam za małe dochody dlatego w bankach jestem skreślony. Dziś nawet byłem w Skoku Stewczyka ale podobno juz nie pożyczają pod zastaw nieruchomości. Dlatego też znalazłem para bank ale tutaj warunki to aż 50 % w skali roku, oraz wpis kwoty pożyczki w 4 dziale KW! Fakt dostałem wzór umowy, dlatego też poszukuje bardzo doświadczonego prawnika bądź experta. Jestem z Poznania, mogę też podjechać ,dosłać itd.

  Aaaa na koniec jeszcze takie pytanie czy mimo punktualnej spłaty jest ryzyko utraty nieruchomości czy raczej to nierealne? Mam na coś zwracać uwagę w umowie?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30145 Reply

  Wojciech

  Witam Serdecznie może ktoś z Was orientuje się, jak wygląda sprawa z kredytem na mieszkanie, mianowicie mam okazję kupić 2 pokojowe mieszkanie do remontu za około 200 tys. Mam też drugie mieszkanie trzy pokojowe po rodzicach o wartości 500 tys. Czy jest możliwość wzięcia kredytu pod to mieszkanie?

  #30146 Reply

  Romek

  Witam, Panowie proponuje by skorzystać z pomocy jakiejś dużej firmy doradczej, przedstawią tam swoje oczekiwania i czekaj na Wasze propozycje. Wiecie co jest w tym najfajniejsze? Że same usługi doradców finansowych są za darmo, a w ich ofercie są produkty praktycznie wszystkich instytucji finansowych!

  #30147 Reply

  Tomecek

  Proszę Was o pomoc, moja rodzinka ma kredyt 700000 na zakup domu, jest nas w sumie pięcioro. Mamy dochody 9000 zł. Kredyt chcemy wziąć na 20 lat, gdzie i do kogo się mam zgłosić? Pomóżcie proszę!

  #30148 Reply

  Edwart

  W Poznaniu jest bardzo dużo prawników na pewno kogoś znajdziesz, kredytem się nie bój, przecież 1/3 społeczeństwa w tym tonie!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Kredyt pod nieruchomość
Your information: