fbpx

mBank czy mi pomoże?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Lulu 3 years, 3 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30494 Reply

  Dudek

  Cześć chciałbym wziąć kredyt na 15 rat w moim sklepie, niestety ma on jedynie umowę z mBank i kredytu nie otrzymałem z powodu tego akurat po prostu najzwyczajniej na świecie nie wiem…. Pracuję w budżetówce – mam stałą i pewną prace, ponadto zarabiam aż 4 tysiące, mieszkam u rodziców, którzy płacą rachunki i zarabiają o wiele więcej ode mnie, więc skoro 4 tysiące dochodu w 100% pewnej pracy to za mało, to kto dostaje kredyty? O co w tym chodzi, pomożecie? A zaznaczę, że chciałem wziąć do sklepu telewizor na raty no i ,,lipa”.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30693 Reply

  Marianek

  Rozwiązanie wydaje się na wyciągnięcie ręki, ja obstawiam, że na pewno Ci udzielą pożyczki… Tutaj zaznaczę, że mBank szykuje dopłaty rządowe dla bezrobotnych kredytobiorców, będzie to jeden ze sztandarowych elementów rządowego planu antykryzysowego. O dopłatę – do 1,2 tys. zł miesięcznie przez rok mogą ubiegać się ci, którzy stracili pracę a kredytobiorca, który musi tylko zarejestrować się w powiatowym urzędzie pracy ma tylko uzyskać status bezrobotnego i prawo do zasiłku. Ale jednak, gdyby trzeba było przynieść z banku zaświadczenie o wysokości spłacanej raty kredytu, państwo przez rok może spłacać pieniądze za niego.

  #30694 Reply

  Marco

  Problem ten dotyczy klientów, którzy wzięli kredyt nie tylko na zakup mieszkania, ale też na jego remont w tedy nie ważne czy masz duże zarobki. Bank lubi też ścigać tych, którzy postanowili nie płacić ze swoich pieniędzy prowizji bankowej i kosztów sądowych zakładania hipoteki, tylko poprosili bank o doliczenie tych kwot do kredytu a ustawa wyraźnie mówi, że rząd może pokryć tylko tę część raty kredytu, która wynika z zakupu mieszkania, a nie jakichś innych celów i tutaj rata nie jest rozbita na czynniki pierwsze, urząd pracy nie wypłaci pieniędzy.

  #30695 Reply

  Lulu

  Ja słyszałam, że w mBanku potwierdzają, że w przypadku kredytów przeznaczonych nie tylko na zakup mieszkania, ale też na inne cele, w treści zaświadczeń nie wyszczególnią kilku części rat nawet przy dużych zarobkach!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: mBank czy mi pomoże?
Your information: