fbpx

Na jaki parabank postawić a może Wonga.com?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Kajtek 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30535 Reply

  Zbigniew

  Cześć, mam do Was takie małe pytanko, a więc czy ktoś z Was brał kredyt na tej Wonga.com? Jestem bardzo ale to bardzo ciekawy właśnie Waszych opini, bo samemu zastanawiam się nad skorzystaniem, zaznaczę tu oczywiście, że chodzi mi o większą kwotę dlatego wolę przed decyzją zasięgnąć opinii.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30596 Reply

  Kajtek

  Hej a powiedzcie, pierwszą kwotę na ile pożyczają? A i czy prawda jest, że max 1500 za pierwszym razem ? I czy jest odstęp czasu miedzy pożyczkami? Czy po prostu po spłaceniu jednej mozna odrazu druga? Aaa i czy zła historia kredytowa wzięła sie od tego, ze wzięłam kredyt i telefon na abonament z O2. To było dosyć dawno, pomóżcie…

  #30595 Reply

  Rabiolq

  No i nie trzeba sie obawiać złej historii kredytowej. Wonga to chyba jedyna firma, która przyznaje każdemu kredyt, bo ja tez miałem złą historie, wcześniej próbowałam wziąć z mojego banku, potem z Sainsbury i wszystkie aplikacja byly odrzucone. A tutaj bez problemu i mi przyznali od razu. Ale oprocentowanie jest miazdzace niestety….

  #30593 Reply

  Rafałek

  Siema Wszystkim, no właśnie ktoś próbował tam pożyczać? Bo ostatnio czytałam na forum, że niby max na początek to 1500 zł. Przede wszystkim gotówkę dają od ręki, na jakiej podstawie? Po drugie czy jak wpiszemy kwotę załóżmy 400 na 37 dni, to np. zaproponują inna maxymalna pożyczkę? Czy po prostu odrzucą?

  #30594 Reply

  Edzio

  Siemka ja brałem tam chwilówkę i to juz 3 razy. Gotówka w ciągu 15 minut. Ale pamiętaj, im więcej weźmiesz, tym więcej trzeba oddawać, bo ostatnio brałem 1000 zł na miesiąc czasu. Musiałam oddać aż 1300 zł. Dodatkowo w byłem spóźniony z oddaniem, wiec zaczęli mi naliczać karę i to aż 40 zł za dzien. Skontaktowałem sie z nimi i powiedziałem, że czekam aż mama przyśle pieniądze, które jeszcze nie dotarły i serio wstrzymali oprocentowanie, czyli “zamrozili” moja kwotę, dzięki czemu miałem już do oddania 1300 zł. No ale wcześniej dosyć dużo, więc Wonga jest dobra na Male sumy i na krotki okres. Nie bierz na 37 dni, bo sie nie wypłacisz.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Na jaki parabank postawić a może Wonga.com?
Your information: