fbpx

Najczęściej wybierane firmy pozabankowe?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  celina 2 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28655 Reply

  iza

  Które pozabankowe firmy pożyczkowe są najczęściej wybierane? Dlaczego? Dla mnie najważniejsze jest to, aby firma miała pewną pozycję na rynku, dobre opinie wśród swoich klientów, niewygórowane oprocentowanie, niezbyt duże opłaty za przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Nie zawnioskowałabym o pożyczkę w parabanku, który np. odrzuca większość złożonych wniosków, nie informuje w pełni o kosztach.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29104 Reply

  wojtek

  Pieniądze w parabanku pożyczałem kilkakrotnie. Za każdym razem bardzo dokładnie zostałem poinformowany o wszystkich koszach. Nie będę ukrywać. Za każdym razem sugerowałem się rankingiem. Opiniami poprzednich klientów. Nie ryzykuje. Nie chcę zostać oszukany.

  #35683 Reply

  olakamta

  Dla mnie najbardziej istotne jest to, aby koszty pożyczki nie były przesadnie wysokie. Wiem, że nie ma takiej możliwości, aby w parabanku pożyczyć taniej, niż w banku. Doceniam jednak to, iż procedura przyznawana pożyczek nie jest ani skomplikowana (nie musimy “spowiadać się” z każdego ruchu w Naszym życiu) ani czasochłonna. Nie bez znaczenia jest to, czy firma odbiera telefony..

  #35751 Reply

  asia

  Najczęściej pożyczam pieniądze tam, gdzie jest po prostu najtaniej. Pod uwagę biorę wszystkie koszty pożyczki. Nie tylko wysokość oprocentowania. To nie znaczy, że nie dbam o swoje bezpieczeństwo. Zawsze czytam i regulamin i opinie na temat danej firmy. Mam świadomość tego, że część z nich wystawiania jest przez konkurencje bądź przez osoby, które nigdy nie pożyczały pieniędzy w parabanku, ale “z zasady” ich nie lubią. Po kilku latach “współpracy” z parabankami mam już kilka swoich ulubionych. M.in. VIVUS, VIA SMS.

  #35858 Reply

  celina

  Każda firma udzielająca pożyczek pozabankowych ma swoich zwolenników i przeciwników. Dopóki więc nie pożyczymy pieniędzy sami w danym parabanku, nie dowiemy się do której grupy należymy. Warto wczytać się w opinię, pomogą Nam podjąć decyzje, ale powinniśmy mieć świadomość tego, że to co nie przeszkadzało innym, może zacząć przeszkadzać Nam. Najważniejsze powinno być dla Nas to aby koszty pożyczki nie były zbyt wysokie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Najczęściej wybierane firmy pozabankowe?
Your information: