fbpx

Najlepsza firma pożyczkowa czyli kredyt na dzień dobry!

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30159 Reply
  AvatarWojciech
  Guest

  Witam, kieruje się tutaj gdyż chciałbym uzyskać pomoc z waszej strony, mianowicie potrzebuje 40 tys. złotych na zapłatę za straty biznesowe. Pożyczone pieniądze pójdą na spłatę za materiały czy też za remont firmy. Pożyczka interesuje mnie na dwa lata aż, oczywiście zgadzam się aby spisać umowę i wszystko co potrzeba.

  Potrzebuje dobrego banku, bo nie znam się aż tak na tym tak bardzo, dlatego wolałbym aby to był ktoś naprawdę profesjonalny. Interes mój miał być pewnikiem przynajmniej tak mi się wydawało wcześniej, lecz upadł, chce pożyczyć 40 tysięcy w tym za dwa miesiące oddaje 15 tysięcy – szczegóły chciałbym dokładnie omówić, możemy się też dogadać jeśli chodzi o odsetek i trochę pozmieniać o samych warunkach.

  Przede wszystkim interesuje mnie bardzo ale to bardzo szybka pożyczka bądź też szybki kredyt, gdyż mam bardzo złą historie w BIK a poza tym, zależy mi aby wszystko przebiegało bardzo szybko i łatwi i chciałbym też by bank na mnie nie zarobił za dużo! Fajnie gdyby, dwie strony były zadowolone – czekam na jakieś propozycje i pomoc.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30226 Reply
  AvatarOn777
  Guest

  Witam, Pan Józef ma racje, bo w Prowidencie zawsze się wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BIK a czy oni już to sprawdzą to zależy od nich. Ale pamiętajcie, że jednak nie reklamują się jako kredyty bez bik. Chociaż też bym polecił Providenta, gdyż są tam warunki kredytowe jakie ta firma oferuje wszystkim klientom-niezależnie od wykonywanego zawodu, czy też samej sytuacji ekonomicznej.

  #30227 Reply
  AvatarRadek
  Guest

  Ja tam osobiście by Provident od razu pożyczyli kasę, raczej marne szanse na to, niestety ale tak jak w innych instytucjach najpierw musisz zdobyć ich zaufanie i pokazać historię kredytową a więc zaczynasz od mniejszej kwoty…. Dopiero gdy ją spłacisz w terminie, możesz wziąć więcej co do BIK pamiętaj, że to nie jedyny rejestr! Bo są jeszcze BIG, KRD i ERIF – wystarczy, że jest tam nazwisko twoje i może być ciężko z kredytem nawet w prywatnych firmach.

  #30225 Reply
  AvatarJózef
  Guest

  Hej, ja bym sięgną po Provident-a, jest to naprawdę fajna instytucja i poza-bankowa, więc tutaj niekoniecznie chyba sprawdza klientów w BIK, bo nie musi. No chyba że w razie podejrzeń odnośnie potencjalnego dłużnika. W tedy mogą Cię bardziej prześwietlić, np. w BIK i KRD.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Najlepsza firma pożyczkowa czyli kredyt na dzień dobry!
Your information: