fbpx

Najlepsza oferta pożyczki do 500zł?

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Klaudyna 4 years, 3 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #1742 Reply

  Krystian_Z

  Witam,
  Wiadomo, że na rynku są różne pożyczki, można się w tym wszystkim pogubić. Tyle teraz różnych się firm reklamuje i każda twierdzi, że jest najlepsza, najkorzystniejsza, najtańsza itp. Wiem z doświadczenia, że nie do końca zawsze można ufać reklamom. Znacznie lepiej polegać na opinii innych ludzi, którzy mieli do czynienia z daną firmą. Dlatego chciałbym Was zapytać, która oferta pożyczki do kwoty 500 zł jest Waszym zdaniem najlepsza? Której firmie warto zaufać, żeby później się nie rozczarować? Która firma wymaga najmniej formalności i jest najbardziej przyjazna?
  Z góry dziękuję za odpowiedzi
  Pozdrawiam

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1916 Reply

  Bart

  W sumie, z reklamami jest tak, że w części mówią o rzeczywistych korzyściach, a w innych o takich, które niekoniecznie są prawdą. W sumie, pożyczka o tak małej kwocie, to dobra okazja do sprawdzenia kilku ofert i porównania ich ze sobą. Mogę polecić firmę Lendon, bo tam po pierwsze, masz 0%, a po drugie, zasady przyznawania i spłacania są podane w bardzo klarowny, jasny sposób.
  Dzięki temu, możesz od razu zorientować się, która konkretnie oferta będzie najlepiej dopasowana do Twojego zapotrzebowania.

  #1920 Reply

  Klaudyna

  Wydaje mi się, że powinieneś spróbować z okmoney.pl. Ja na razie, firma ma same pozytywy w sieci. Nie utrudniają i nie wymagają dodatkowych formalności. Co ciekawe, nie trzeba przejmować się zbyt długim czasem oczekiwania, zazwyczaj podejmowana jest w trybie ekspresowym.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Najlepsza oferta pożyczki do 500zł?
Your information: