fbpx

Naprawdę szybko i wygodnie?

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Radosław 3 years, 9 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #30527 Reply

  Marecki

  Witam, dziś takie nietypowe pytanie mam do Was, mianowicie czy zdarzyło się Wam, że wasz wniosek o chwilówkę został odrzucony, chciałbym dziś pokazać pożyczki, które mają bardzo wysoki poziom akceptacji wniosków – przynajmniej tak słyszałem. Hmy… czy to oznacza, że jest duża szansa, że dostaniemy tam pieniądze bezproblemowo? Chodzi tu dokładnie o takie firmy jak ING, mBank, Kruk, dodatkowo firmy te mają znakomite podejście do lojalnych klientów bo zapewniają – dużą przyznawalność pożyczek, średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to minuta i trzydzieści sekund i co najważniejsze wystarczą 2 minuty aby złożyć wniosek.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30664 Reply

  Mateo

  Cześć, mi odrzucili, ale musiałem wysilić pamięć i przypomnieć sobie, gdzie mam długi, np. u mojego wuja powód był inny – nie mieścił się w granicach wiekowych? No bo u Vivusa jest to chyba od 20 do 75 lat.

  #30665 Reply

  Maja

  Cześć, hmy szczerze mówiąc, dziwie się kompletnie, że cię odrzucili Mateo, przecież oni robią to naprawdę rzadko, hmy a faktycznie widniejesz, gdzieś jako dłużnik za np. mandat, czy rachunki jakieś to w tedy się zgodzę no lub ewentualnie kredyt. Jeśli nie to powinni Cię poinformować o co jest.

  #30666 Reply

  Misiek

  Jak coś to próbuj gdzie indziej, z tego co wiem, podpisując zgodę na to by cię sprawdzili oni z kolei mają za zadanie cię poinformować o tym czy jesteś w bazach czy nie.

  #30667 Reply

  Jarek

  Cześć mi nie przyznali kredytu ale tu mam problem bo nie przypominam sobie o jakichkolwiek zadłużeniach. Wszystko mam zawsze popłacone w terminach, hmy nic od windykacji mi nie przychodziło. A może mogła zajść jakaś pomyłka? Ciekawe, jeśli zadzwonię do Vivus-a to będą mogli coś poradzić, czy po prostu jeszcze raz złożyć wniosek o pożyczkę?

  #30668 Reply

  Radosław

  No cóż pomyłki się zdarzają często i chociażby zbieżność nazwisk i już lipa i szczerze to nie wiem czy na infolinii ktoś Ci będzie tam mógł pomóc czy najzwyczajniej w świecie odeślą cię z kwitkiem. Takich natrętów obawiam się, że mają na pęczki, pewnie spróbować możesz, ale lepiej zobaczyć u innego parabanku.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Naprawdę szybko i wygodnie?
Your information: