fbpx

Pierwsza pożyczka za darmo w Vivus

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  PJózef 3 years, 4 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #29782 Reply

  Wojtek

  Cześć drodzy forumowicze, zgłosiłem się tutaj bo chciałbym się dowiedzieć czy to prawda, że korzystając z pierwszej pożyczki w Vivus, nie ponosi się żadnych kosztów. Myśle o samochodzie dla mojej mamy, nie duże, jakiegoś staruszka… Ale i tak wiadomo, że musze posiadać 4, 5 tysięcy złotych… A to oznacza, że musze pożyczyć trochę gotówki i tym właśnie trafem trafiłem na Vivus. Nie wiem czy to porządna firma czy nie ale zależy mi na tym by nie zostać wprowadzony w ,,maliny” i nie płacić jakiś ukrytych kosztów. Dlatego czy naprawdę tutaj spłacam tyle ile pożyczyłem? np. pożyczam 6000 zł na 30 dni i spłacam 6000 zł.?

  Aaaa i czy w tym samym czasie mogę otrzymać drugą pożyczkę np. na zakup mebli? Bo słyszałem coś, że Vivus oferuje możliwość dobrania kwoty dodatkowej do już istniejącej pożyczki. A i czy taką informację o możliwości dobrania kwoty dodatkowej znajdę na stronie para banku czy gdzie? Dziękuje za pomoc!

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29823 Reply

  Marianek

  No hej, słuchaj zasady są jasno określone, jak piszą, jak mówią – tak powinno być, i każdy kto sie w to zaangażuje, nie tylko Wojtek, musi mieć świadomość tego, za co i ile dostanie pieniędzy….

  #29824 Reply

  Norbert

  Cześć, ja brałem u nich szybką pożyczkę wszystko okeej ale trzeba się trzymać twardo rzetelnie spłacalnych rat… Bo inaczej naliczą takie koszty, że masakra… Więc uważaj dobrze czytaj umowę bo ta, zawsze jest nawet gdy bierzesz kredyt przez internet.

  #29825 Reply

  Halina

  Moim zdaniem, pomocne pożyczki są po to, by naciągać ludzi… Czekają tylko byśmy się poślizgnęli i co w tedy? Brzydko mówiąc ,,doją z nas” ile wejdzie, rozumiem, że są różne sytuacje w domu ale ja bym się bała.

  #29826 Reply

  PJózef

  Ja tam wziąłem pożyczkę w Vivus i nie żałuje, nie mam czego, umowa jasna i czytelna, koszta wszystkie uwzględnione, nic nas nie zaskoczy, przynajmniej ja byłem zadowolony, pożyczając 1500zł. Oddałem 20 zł., więcej więc chyba mogę polecić tą firmę…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Pierwsza pożyczka za darmo w Vivus
Your information: