fbpx

Pierwsze pożyczka bez żadnych odsetek

This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  natalia 1 year, 12 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28741 Reply

  bernadeta80

  Czy mam szansę na otrzymanie pożyczki bez żadnych kosztów? Pieniądze będę pożyczyć pierwszy raz. Moja historia w BIK nie jest wzorowa. W tej chwili nie mam żadnej karty kredytowej Kilka lat temu korzystałam z kilku i często nie dotrzymywałam terminu spłaty. Przedstawienie zaświadczenia o zarobkach nie byłaby dla mnie problemem.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29183 Reply

  menata

  O pożyczkę bez żadnych kosztów możesz wystąpić w co najmniej kilku parabankach. Ja otrzymałem ją w VIVUS.PL. Pamiętaj o tym, że pieniądze należy oddać w terminie, w innym wypadku możemy bardzo “sobie zaszkodzić”. W przyszłości z pewnością bank odrzuci Nasz wniosek o większy kredyt.

  #35661 Reply

  lafor

  Parabank z pewnością nie będzie wymagał od Ciebie przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Oświadczenie całkowicie wystarcza. “Delikatne” opóźnienia w spłacie zobowiązań, nie są jednoznaczne z tym, że Nasza historia kredytowa jest negatywna. Rozpoczął się proces windykacyjny? Jeśli nie, to nie masz żadnych powodów do obaw.

  #35735 Reply

  nana

  Nie pożyczam już pieniędzy w banku m.in. dlatego, że za każdym razem musiałam przynosić aktualne zaświadczenie o dochodach. Nie rozumiałam.. Skoro bank ma dostęp do mojego konta, dobrze wie, ile zarabiam, dla kogo pracuje, to dlaczego wymaga ode mnie każdorazowo zaświadczenia o dochodach? Dodam, ze nigdy nie spóźniałam się ze spłatą. Bank powinien mieć do mnie pełne zaufanie. Tak jednak nie było. W parabankach od razu zostałam nim obdarzona.

  #35736 Reply

  anna – tora

  Nie panikuj. Panika nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Złóż wniosek o pożyczkę i zobacz co z tego wynika. Pamiętaj o tym, że parabanki nie są tak “niewyrozumiałe”, jak banki. Też kilka razy spóźniłam się ze spłatą zobowiązań, zapłatą za rachunki, a nigdy nie spotkałam się z odmową.

  #35833 Reply

  marian

  Naprawdę warto skorzystać z takiej możliwości. Żaden bank nie zaproponuje Nam takiej pożyczki. Nawet w przypadku karty kredytowej, okres bez odsetkowy wiąże się z dodatkowymi opłatami m.in. coroczną opłatą za kartę itp. Moim zdaniem taka pożyczka bez odsetek to najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują pieniędzy “już za chwilę”, a jednocześnie mają pewność, że ów zobowiązanie uda im się spłacić, nie później niż za 30 dni.

  #35834 Reply

  natalia

  Gdyby nie pożyczki bez odsetek, to z pewnością nigdy nie wystąpiłabym z wnioskiem o pożyczkę w parabanku. Moja sytuacja finansowa jest dość skomplikowana. Nie mam umowy o pracę, nie mam nawet umowy zlecenie, od czasu do czasu podpisuje tylko umowy o dzieło, wydatków w moim życiu jest sporo. Mam jedno dziecko, studiuje, spłacam zadłużenie na karcie kredytowej (po prostu nie miałam innego wyjścia i musiałam skorzystać z takiego rozwiązania), wynajmuje mieszkanie. Ów pożyczka załatała niejedną dziurę w moim budżecie. Mam nadzieje, że wkrótce na rynku pojawi się kolejna firma..

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Pierwsze pożyczka bez żadnych odsetek
Your information: