fbpx

Pilnie szukam pozyczki do 4000zl

This topic contains 4 replies, has 1 voice, and was last updated by  Jagoda 1 year, 11 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30375 Reply

  Maryna

  Jestem obywatelka Bialorusi, od 15 lat mieszkam w Polsce , posiadam Karte Stalego Pobytu, decyzje na osiedlenie sie w Polsce , stale miejsce zameldowania od 2009r, pracuje na umowe
  zlecenie, wynagrodzenie otrzymuje na konto w banku, nie mam zadnych zajec komorniczych,
  mam zawieszona dzialalnosc gospodarcza.Pilnie poszukuje pozyczki do 4000zl , bez zabezpieczen.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #36097 Reply

  Walter Pries

  Jeśli nie masz żadnych zobowiązań wobec komornika oraz masz stałe obywatelstwo w Polsce, to z pożyczką nie będzie żadnego problemu. Jeśli szukasz prostego zobowiązania, co ciekawym wyjściem w takiej sytuacji będzie Incredit. Wszystkie pieniądze będziesz mogła przeznaczyć, na dowolny cel. Nie trzeba wiele, ponieważ zaraz po rejestracji w serwisie, trzeba przelać przynajmniej 1 grosza, jest to nic innego jak konkretna weryfikacja użytkownika, ponieważ to właśnie po wykonaniu takiego niewielkiego przelewu, wysyłane są pieniądze. Jest to bardzo szybki i jednocześnie bezpieczny sposób, weryfikacja jest potrzebna, ponieważ wtedy wiadomo z góry, że na ten rachunek zostaną wysłane pieniądze. Oczywiście po rejestracji należy jeszcze przygotować wniosek, a następnie czekać już tylko na kontakt i przelew. Tak więc, jak sama Pani widzi, nie ma tu jakiś szczególnie skomplikowanych zasad, wszystko jest proste nawet dla przeciętnego użytkownika. Oczywiście trzeba jeszcze poczekać na pozytywną decyzję, ale to długo nie trwa, więc wszystkie formalności zostają uregulowane w bardzo krótkim czasie. W Incredit możesz wziąć pożyczkę, nawet do 10000 złotych wszystko w zależności, ile potrzebujesz. Ja musiałem niedawno wziąć małe zobowiązanie do 5000 tysięcy złotych i otrzymałem je bardzo szybko, bez dodatkowych formalności. Tak więc sposób ten działa i naprawdę warto korzystać z takiej opcji. Pieniądze są przelewane bezpośrednio do banku, niezależnie gdzie mamy konto. Maksymalny termin udzielenia pożyczki to na 24 miesiące. Wystarczająco czasu, aby poradzić sobie ze spłatą. Ja akurat miałem o tyle dobrze, że mogłem spłacić zobowiązanie w ciągu pierwszych czterech miesięcy, czyli grubo przed terminem, ale Pani nie musi się spieszyć ze spłatą. Jeśli będzie miała Pani problemy ze spłatą takiej pożyczki, to można się zgłosić do działu windykacji i ustalić nowe warunki. Firma pożyczkowa Incredit nie skreśla nikogo dlatego ja chwale sobie takie rozwiązania.

  #36098 Reply

  Wasyl

  Owszem to wszystko prawda, ale należy wspomnieć jeszcze istotną sprawę. Jeśli ktokolwiek decyduje się na taką szybką pożyczkę, to musi pamiętać, że nie ma możliwości wykonania przelewu weryfikacyjnego ze Skoku. Firma pożyczkowa, po prostu nie uwzględnia tej metody i dlatego osoby posiadające konto w Skoku, muszą koniecznie wybrać inny bank. To jedyne ograniczenie, ponieważ musiałem prosić przez to swoją żonę, aby przelała pieniądze na swoje konto i z niego zweryfikowałem pożyczkę, dlatego lepiej jest ostrzec inne osoby, aby były od razu przygotowane na taką zmianę. Oczywiście nie trzeba żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Incredit oferuje nam odpowiednie warunki pożyczki. Zawieszona działalność nie jest żadną przeszkodą, liczy się sam fakt, że posiada Pani wynagrodzenie, a nawet i bez tego pożyczka gotówkowa, byłaby możliwa, pod warunkiem, że Incredit przystałby na takie warunki. Sam osobiście bardzo cenie sobie tę firmę pożyczkową. To naprawdę się opłaca wiele ludzi, naprawdę chwali takie podejście, ponieważ na rynku pożyczkowym, mało jest dzisiaj takich konkretnych firm, które oferowałyby tak wysokie kwoty pożyczek, zwłaszcza dla tych klientów, którzy raz na jakiś czas zaciągają podobne zobowiązania. Warto też dodać, że pierwsza pożyczka jest za darmo, ponieważ nie musimy płacić za nią więcej, co dla wielu osób, jest ważną zaletą. Jeśli ma Pani czas, to można też się przyjrzeć statystyce w sieci i okaże się, że Incredit zapewnia najlepsze warunki. To nie trudne wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę i przekonać się samemu.

  #36099 Reply

  Ambroży

  Dzięki kolego za informacje nie wiedziałem, że nie przyjmują przelewów ze Skoku, a szkoda, bo już byłem zdecydowany skorzystać z ich usług. Tak się składa, że nie mam nigdzie indziej numeru bankowego, a nikt z rodziny nie chce wziąć mi takiej pożyczki. Teraz myślę co zrobić dalej czy zakładać nowe konto, czy po prostu zrobić sobie drugi rachunek i z niego wysłać przelew weryfikacyjny. Jeszcze się nie zdecydowałem, ale widzę, że ta opcja kredytowa, naprawdę się opłaca i tym bardziej zastanawiam się nad wyborem właściwego konta, po to, aby jednak sięgnąć po taką pożyczkę. Ktoś może wie, czy oni dają pożyczki na okres pół roku, ponieważ właśnie takiej pożyczki potrzebuje. Łatwej, taniej a przede wszystkim przystępnej dla klienta. Mam nadzieje, że Incredit spełni pokładane w nim nadzieje. Od kolegi słyszałem, że korzystając z programu dla klientów, może jeszcze dodatkowo zarobić czy to prawda?. Jeśli tak to chciałbym się nieco więcej dowiedzieć na ten temat.

  #36100 Reply

  Jagoda

  Z tego, co słyszałam, to faktycznie jest jakaś mała wzmianka o programie dla klienta na stronie. To właśnie tam musiałby się Pan udać po szczegóły, po tak to nie kojarzę wszystkiego z pamięci, ale ponoć warunki są dość korzystne, pod warunkiem, że ma Pan odpowiednią smykałkę do tego, do nie dla mnie, ja tylko szukałam taniej pożyczki gotówkowej i Incredit w zupełności spełnił moje oczekiwania.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Pilnie szukam pozyczki do 4000zl
Your information: