fbpx

Pomoc finansowa

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Lucjan890 1 year, 5 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30532 Reply

  Danielu77s

  Witam,

  Coś słyszałem, że Vivus zapewnia finansowanie dla każdego, ponoć zarówno dla przedsiębiorcy, osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Tylko czy też pracownika czy osoby na rencie i emeryturze? Bo wiem, że pomagają nawet osobom pracującym za granicą, oraz utrzymujących się z prac dorywczych. Łącznie mają około 200 ofert bankowych jak i pozabankowych, proponują także kredyty hipoteczne i mieszkaniowe. Oraz karty i rachunki bankowe a także Leasing i Faktoring, opłaca się, jak myślicie?

  Pozdrawiam.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #36209 Reply

  Piesek Leszek

  To wszystko prawda, dzisiaj każdy może liczyć na pożyczkę, bez względu na to ile zarabia. Oczywiście pożyczki w Vivusie nie dotyczą tylko i wyłącznie przedsiębiorców, zaczynających działalność gospodarczą. Vivus jak słusznie zauważono, proponuje bardzo wiele różnych usług, które każdy może wykorzystać, dla własnej korzyści. Mało która firma pozabankowa, daje aż tyle możliwości wzięcia pożyczki, dlatego warto się zainteresować Vivusem, ponieważ promuje on dobre rozwiązania, zwłaszcza dla tych osób, które znajdują się w naprawdę trudnej sytuacji finansowej. To propozycja, która jest bardzo konkretna, ponieważ wszystko dotyczy osób, które już wcześniej zawiedli się na podobnych rozwiązaniach. Należy pamiętać, że dzisiaj pożyczki pozabankowe, nie są w żadnym stopniu równe względem siebie, dlatego też nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka i nazywać siebie ekspertem. To błąd, który popełniają ludzie, istnieją dobre pożyczki i nawet jeśli ktoś ma negatywne zdanie, powinien zapoznać się między innymi z Vivusem i paroma innymi firmami, które w praktyce przedstawiają naprawdę konkretne i dobre dla zwykłego obywatela warunki. Jeśli ktoś nie wierzy, to niech zadzwoni sobie na infolinię i tam dowie się wszystkiego ze szczegółami. To bardzo praktyczne rozwiązanie i nic dziwnego, że znajduje się aż tylu chętnych ludzi. Nikt do niczego nie nawołuje, jeśli ktoś ma problem i szuka rozwiązania, to sam się przekona, czy faktycznie dany sposób lub firma pożyczkowa działa. To nie ulega wątpliwości, dlatego tym bardziej warto się zainteresować taką usługą, a trochę ich mamy do wyboru.

  #36210 Reply

  Mormont78

  Nie jestem ani entuzjastą kredytów i różnego rodzaju pożyczek, ponieważ uważam je za w większości niekorzystne dla klienta. Owszem istnieją wyjątki od tej reguły, ale mimo wszystko nie chce sprawdzać i testować tego wszystkiego na własnej skórze. Jeśli ktoś chce się bawić w pożyczki lub po prostu nie ma innego wyjścia z trudnej sytuacji finansowej, to proszę bardzo droga wolna, każdy decyduje za siebie. Taka pożyczka, zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy wydaje się potrzebna, należy pamiętać o tym, że prędzej czy później takie pieniądze trzeba oddać i zazwyczaj oddaje się je z dużym procentem. Sam nie spotkałem się z zjawiskiem, które świadczyłoby, że dostaje pieniądze, a w zamian nie muszę nic oddawać. Osoby udzielające pożyczki, muszą na tego typu działalności zarabiać, dlatego jest to dobry biznes, ale tylko i wyłącznie dla firm pożyczkowych, a nie dla samych klientów, którzy sięgają po takie rozwiązania. Może w niektórych kwestiach się mylę i rzeczywiście istnieją dobre pożyczki, ale mimo wszystko ja o takim czymś, jak dobra pożyczka nie słyszałem. Jeśli mam pożyczać pieniądze, to wolę zrobić to w rodzinie niż udać się do firmy pozabankowej i otrzymać od nich takie fundusze. Oczywiście nie generalizuje tutaj i zestawiam wszystkie firmy, mówiąc, że są złem. Niektórzy ludzie naprawdę potrzebują pieniędzy i wtedy firmy pożyczkowe, są taką ostatnią deską ratunku. Trzeba zaznaczyć, że problemy finansowe, mogą przytrafić się każdemu, dlatego nie należy nikogo osądzać, dla niektórych wzięcie pożyczki bez zbędnych formalności to ratunek i sposób przeżycia. W każdym innym wypadku lepiej nie korzystać z podobnego rozwiązania i poszukać innej alternatywy. Nie liczy się sposób uzyskania pieniędzy, a efekt, dlatego mamy do dyspozycji wiele możliwości i nie wszystkie, muszą wiązać się z pożyczką.

  #36211 Reply

  Lucjan890

  W tym przypadku się z Panem nie zgodzę, po prostu nie trafił Pan jeszcze, na naprawdę dobrą pożyczkę z tego też musi wynikać Pana negatywne zdanie. Istnieją dobre pożyczki, a co najważniejsze są w zasięgu ręki statystycznego pożyczkobiorcy. Warto zaznaczyć, że w bardziej znanych pożyczkach pierwszy raz bierzemy określoną kwotę i tyle samo oddajemy, nie ma tutaj żadnych dodatkowych kosztów, co obala Pana argument, że trzeba dać więcej, niż się bierze. Owszem tego typu proceder istnieje, ale prowadzą go mało istotne niszowe firmy pożyczkowe, które nie są stworzone z myślą o klientach tylko z chęci zysku, a to już ma duże znaczenie. Większe firmy zajmujące się świadczeniem usług pozabankowych, zdecydowanie lepiej wiedzą, czego oczekuje klient i firmy pozabankowe same w sobie, są bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych kredytów, które nie każdy uzyska. Brak weryfikacji oraz innych formalności, zdecydowanie przemawia za takimi rozwiązaniami, to są zalety i należy je zauważać. Jak Pan wspomniał wcześniej, nie trzeba generalizować, ponieważ nie wszystkie firmy pożyczkowe, zachowują dystans do klienta. Dobre firmy pożyczkowe, zawsze liczą się ze zdaniem swoich klientów, ponieważ to wpływa przede wszystkim na renomę, a co za tym idzie także na rozpoznawalność danej firmy. Statystyki nie kłamią, Polacy coraz częściej sięgają po pożyczki pozabankowe, ponieważ one wnoszą zupełnie nową jakość, do życia ludzi. Jestem tego zdania, że powinien pan spróbować Lendona. Vivusa, Wonge czy jakikolwiek inne zobowiązanie finansowe, ze sprawdzonego źródła, a dopiero wypowiadać się w sprawie pożyczek.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Pomoc finansowa
Your information: