fbpx

Pomoc z niespłaconymi kredytami

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Marianekk87 3 years, 10 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #29663 Reply

  Stanisław

  Cześć wszystkim forumowiczom, mam dosyć duży kłopot, może wy mi jakoś pomożecie. A wiec od dwóch lat wałczę i się męczę z niespłaconymi kredytami i chwilówkami… Kupiłem sobie dom, wiadomo przy takim zakupie należy mieszkanko odpowiednio wyposażyć, no i zaczęło się….

  Nabrałem zbyt dużo kredytów, chwilówek i wszystkiego co się dało, no i na ten moment, nawet nie mam pieniędzy by przedłużyć pożyczki na kolejne miesiące a kasy jak nie było tak nie ma… Może wy pomożecie, może ktoś z Was wie co zrobić w takich przypadkach i co mogę zrobić, by żyć godnie?

  Od razu zaznaczam, że domu nie chce sprzedać. Faktem jest to, że już pomału siadam psychicznie, przy okazji tracąc nerwy. Mam już różne myśli, że świat mój rujnuje się z dnia na dzień coraz bardziej a mój wymarzony dom staje się jakimś przykrym koszmarem… Naprawdę nie ma żadnych szansa by wyjść z tej sytuacji??? Tutaj zaznaczę, że pracę takową posiadam, ale nie zbyt płatną, bo na rękę mam 1200 zł. Nie posiadam dzieci czy też żony, będę wdzięczny za każdą pomoc.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29724 Reply

  Witek

  Cześć wchodząc tutaj i znajdując ta stronę, to sie przeraziłam! Z drugiej strony jednak uspokoiłem się, bo widzę, że nie jestem sam z takimi problemami. Ja juz mam myśli samobójcze bo jestem bez wyjścia. Ostatnio tak się spłukałem, że nie mam nawet na, nabrałem kredytów, bo chciałem żyć normalnie. W długi wpadłem, jak budynek gospodarczy po rodzicach a żeby zrobić z tego mieszkanie wziąłem kredyt mieszkaniowy i tak sie zaczęło. Nie mam żadnego pomysłu jak z tego wyjść ja pracuje za1000zl z tego 200 na dojazd resztę zabiera bank… Może jest jakaś pomocna pożyczka, która pomoże mi?

  #29725 Reply

  Marynarz

  Tak kruk, lub Vivus może być recepturą na twoje kłopoty. To naprawdę pomocne firmy, gotówka od ręki, raty rzetelne. Trzeba dobrze się rozejrzeć, po to są para banki.

  #29726 Reply

  Marianekk87

  Ja z kolei potrzebuje pomocy, bo jestem w pętli no i przy okazji w bik boje sie żeby nie wszedł mi komornik . Nie wiem, myślę o szybkiej pożyczce bo potrzebuje na spłatę 40000tys.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Pomoc z niespłaconymi kredytami
Your information: