fbpx

Pomocy nie mogę spłacić chwilówek!

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Radzio 3 years, 8 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30506 Reply

  Janiczek

  Cześć mam spory ale to naprawdę spory problem, kurcze nabrałem chwilówek na prawie 8000 zł. a wyglądało to tak: Netcredit 1000, Filarum 1000 zł, Lendon 1500 zł, Vivus 3500 zł i wonga 1000 zł wszystko przedłużałem ale bardzo powoli plus brak mojej cierpliwości no i szkoda pieniędzy. Osobiście nie dam rady spłacić 8000 zł na raz i tak dopłacam co miesiąc po ponad 2000 zł. Jak mogę załatwić sprawę?? Liczę na państwa pomoc, będę naprawdę bardzo ale to bardzo wdzięczny.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30677 Reply

  Donatan

  Cześć, tak szczerze to wszystko zależy od samej firmy oraz od tego ile się spóźnisz z opłatą. Zawsze tym głównym i podstawowym problemem są płatne powiadomienia, które powinieneś dostać lada dzień. Może skieruj się do Vivus może obejść się bez większych problemów, ale nie wiem jak z innymi firmami. Jeśli będą chcieć rozmawiać to powiedz im o co chodzi, wyjaśnij, jeśli jednak nie będą chcieli to twoje pożyczki mogą naliczać jeszcze dodatkowo: opłaty za powiadomienia, odsetki ustawowe, przedziwne jednorazowe kary, opłaty za komornika lub oddanie sprawy do windykacji i pewnie parę innych. Nie chcę straszyć, ale lepiej zapytaj znajomych i zapytaj o pożyczkę….

  #30678 Reply

  Mariusz

  Hmy, dostał umowy, dostał – podpisał, podpisał i tam wszystko jest napisane tylko sięgnąć trzeba. Jak nie to na stronę i czytać regulaminy po kolei, może tam coś znajdziesz? Każdy potrafi, a jak problem to robi z siebie ofiarę. – dobry zwyczaj nie pożyczaj i jeszcze lepszy oddawaj na czas jak już pożyczysz!

  #30679 Reply

  Radzio

  Hmy jeżeli chodzi o takie sytuacje związane z firmą Vivus to wszystko jest dokładnie opisane na stronie internetowej w zakładkach warto również zapoznać się z umową: w razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia tej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje ale mówię od razu ciężko będzie wszystko oddać, trzymam kciuki.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Pomocy nie mogę spłacić chwilówek!
Your information: