fbpx

Pomocy potrzebna jest mi pożyczka na już!

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Wiktor 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30164 Reply

  Mirek

  Witam, przeglądam forum to od dłuższego czasu i przyznać musze, że bardziej się zakręciłem niż przed czytaniem Waszych wpisów. Szukam bardzo dobrej oferty oczywiście chwilówkę jaką możecie polecić oczywiście tak na spokojnie, byłbym wdzięczny, ma być ona tania i na jasnych zasadach, bez przedpłat i na konto w kilkanaście minut jak to w dzisiejszych czasach reklamują w Internecie. Na dzień dzisiejszy potrzebuję 3000 zł na 6 tygodnie – gdyby można było pożyczyć na takich zasadach jak w wonga, czyli 10 zł. Z tego co słyszałem to w żadnym przypadku moi znajomi nie polecają mi chwilówek. Więc już sam nie wiem, ciotka przykładowo powiedziała mi tak, ,,że jeśli już musisz i jesteś pewien, że oddasz w terminie, to bierz te darmowe”. W Internecie znalazłem, spis darmowych chwilówek i myślę czy na początku z nich nie skorzystać? A te pożyczki są całkiem za darmo i nie trzeba nawet 10 zł płacić? To prawda, bo tak się chwali Vivus i może na początek skorzystać z ich usług, co wy o tym myślicie? Wasza pomoc nie ukrywam, że jest mi niezbędna a trafne komentarze na pewno rozpatrzę.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30239 Reply

  WojtekP

  Witam Serdecznie też poszukuje pomocy, narazie mi nic nie wychodzi. Gdybyś był ktoś z Jaworzna, kto jest doradcą prawnym lub ktoś kto może polecić dobry bank, który ma trochę grosza i był chętny pomóc, to byłbym wniebowzięty, no ale to musi być jakiś cud…

  #30240 Reply

  Cytrus

  Hmy, jeśli nie masz za dużo na sumieniu chodzi tu o przeszłość w postaci dużych zaległości z ratami to możesz naprawdę śmiało próbować w banku. Niestety gdy masz już jakieś zamieszanie w bik, próbuj w instytucjach parabankowych, często przymykają na to oko. Zwracaj tylko uwagę na to, ile to będzie kosztować pożyczka, bo pożyczki pozabankowe są często bardzo drogie. Ja polecam Wonga ;).

  #30241 Reply

  Wiktor

  Witam to prawda Vivus ma bardzo ciekawe oferty godne uwagi, wiem bo sam korzystam i gorąco polecam! Tak przy okazji potrzebowałem 7.000 zł na spłatę długów chociaż byłem w bik – teraz jestem wolny od długów!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Pomocy potrzebna jest mi pożyczka na już!
Your information: