fbpx

Poszukuje pożyczki bez dodatkowych opłat

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  aria 2 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28683 Reply

  ola24

  Od kilku dni wstrzymuje się ze złożeniem wniosku o pożyczkę przede wszystkim dlatego, że moje zainteresowanie budzi wyłącznie pożyczka bez dodatkowych opłat. Nie będę ukrywać. Chcę zaoszczędzić. Nie śpieszę się. Cel na który chce przeznaczyć pożyczone pieniądze może jeszcze chwilę poczekać. Będzie to moja osobista garderoba.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29148 Reply

  danila

  Bez dodatkowych opłat, bez żadnego oprocentowania pożyczymy pieniądze niemal w każdym parabanku. Pod warunkiem, iż wniosek składamy po raz pierwszy. Pożyczki 0% cieszą się bardzo dużą popularności. Sprawdźmy opinie na temat danej firmy, zajrzyjmy do regulaminu, a na pewno nie zostaniemy oszukani.

  #35674 Reply

  montama

  Możliwości masz mnóstwo. Pod warunkiem, że nigdy wcześniej nie występowałaś z wnioskiem o pożyczkę w danym parabanku, pożyczkę na tzw. zerowy procent, możemy otrzymać tylko raz. Nie zapominaj o tym, że pożyczone pieniądze musisz oddać w wyznaczonym terminie, często bardzo krótkim, zazwyczaj 30 dni.

  #35846 Reply

  hania

  To prawda. Wybór jest niemały. Z moich obserwacji wynika, że masz do wyboru co najmniej kilkanaście firm. W żadnej z nich za pierwszą pożyczkę nie zapłacisz nic, a więc dostaniesz ją za darmo, co nie znacz, że nie powinnaś spłacić jej wyznaczonym terminie. To bardzo ważne. Nawet jeśli nie masz zamiaru w przyszłości już wnioskować o pożyczkę w tym miejscu, to pamiętaj o tym, że historia będzie się za Tobą ciągnąć.. Także wtedy, gdy z wnioskiem wystąpisz nie w parabanku, a banku. Piszę ponieważ znam kilka osób, które nie były świadome tego, iż komornik może zapukać do ich drzwi. Pożyczamy pieniądze na poważnie..

  #35847 Reply

  aria

  Na pewno nie będziesz miała nawet najmniejszych problemów ze znalezieniem pożyczki bez żadnych odsetek. Warto wiedzieć, że pieniędzy “w ten sposób” nie pożyczymy na dłużej, niż 30 dni. Oczywiście termin spłaty możemy przesunąć o 15 bądź 30 dni, ale to wiąże się już z dodatkową opłatą..

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Poszukuje pożyczki bez dodatkowych opłat
Your information: