fbpx

Potrzebna pożyczka ,,na chwile'' bez Bik

This topic contains 5 replies, has 1 voice, and was last updated by  Jurzak 3 years, 9 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #30503 Reply

  Daniel

  Witam Serdecznie, nie ma zbyt wielu pomocnych wpisów na temat przyzna-walności kredytu, dlatego myślę sobie, że warto spróbować i zapytać Was o to czy znacie firmę, która posiada bardzo wysoką przyzna-walność pożyczek bez sprawdzania BIK i tak by nie koniecznie trzeba było się widzieć z przedstawicielem? Osobiście wolałbym wszystko załatwić zdalnie na ile to możliwe, obecnie mam 3 chwilówki jeszcze nie do końca spłacone dlatego pytam o tego typu firmy, które mają duży procent wypłaconych kredytów… Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, pozdrawiam.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30685 Reply

  Łukasz

  Cześć ja potrzebowałem też pożyczki takiej szybkiej i dostałem w kredostrefa.pl aaa i nie sprawdzali mi bazy BIK itp. Na spłatę dali 10 miesięcy – polecam.

  #30686 Reply

  Juzek

  Czyli jeśli dobrze rozumiem to najprostszym sposobem było by spłacić dług z tego co ja pamiętam to mój był nieduży, bodajże kilkaset złotych. Mógłby Pan napisać gdzie nie sprawdzają biku?

  #30687 Reply

  Krzysztof

  Hej, jeżeli BIG będzie czysty – poza BIK to jest szansa na pożyczkę poza bankową raczej bez problemu. A gdzie wziąć pożyczkę? Najlepiej spłacić ten dług i wtedy na dany dzień w danej sytuacji zobaczyć, gdzie można gdzie jest szansa na pożyczkę, bo te oferty się zmieniają.

  #30688 Reply

  Konrad

  W bankach się jest spalonym w takich sytuacjach. Banki sprawdzają także KRD, spłać to w ciągu 14 dni, od spłaty, tego wpisu nie będzie. Wtedy mona startować po pożyczkę w firmach pozabankowych. Większość z nich nie sprawdza BIKU, ale KRD ,jak najbardziej aha nie są to tanie firmy, ale w tej sytuacji ,myślę że to jedyne co Ci pozostaje.

  #30689 Reply

  Jurzak

  Witam, powiem tak, nie ma sytuacji bez wyjścia i nie ma takich problemów, których nie dałoby się rozwiązać, wiele parabanków jest po to, by nam pomóc i żebyśmy mogli stanąć na nogi i z najgorszej nawet sytuacji wyjść z podniesioną głową. W takich ofertach bardzo ważne to że banki oferują pożyczkę bez BIK. Udzielając jej, nie badają skrupulatnie naszej przeszłości, nie sprawdzają czy figurujemy w jakimś rejestrze, nie zadajemy niewygodnych pytań.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Potrzebna pożyczka ,,na chwile'' bez Bik
Your information: