fbpx

Potrzebuję pożyczyć na szybko 1500zł

Viewing 25 posts - 1 through 25 (of 30 total)
 • Author
  Posts
 • #1010 Reply
  AvatarEmilka
  Guest

  Hej niestety mam złą historie kredytowa i jestem w bik. Czy mam szanse otrzymac pozyczke mimo ze mam juz “komornika”? Czy ktoś miał podobną sytuację i może coś poradzić?? Proszę o pomoc.!!

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1051 Reply
  AvatarMarian
  Guest

  tak tylko, że jak masz komornika i jestes w bik to niestety może być ciężko coś dostać. może jakaś pożyczka prywatna? nie zawsze kolejna pożyczka to dobra opcja- można wpaść w pętlę kredytową a pozniej bardzo trudno z tego wyjsc, no ale jesli jestes przekonany, że kolejna pożyczka to dla ciebie rozwiązanie problemu to próbuj.

  prawnie wszystkie firmy są zobowiązane do sprawdzania bazy dłużników, ale to nie zawsze oznacza, że jak jesteś wpisany to nie otrzymasz pożyczki (znam takie historie znajomych).

  #1050 Reply
  Avatarhugo99
  Guest

  Proponuję zajrzeć do rankingu firm pożyczkowych – tam masz przedziały w jakich każda z firm udziela pożyczek – okres kredytowania, wysokość pożyczki itd. do 1500zł będziesz mieć bardzo dużo możliwości na pożyczenie gotówki.

  #1931 Reply
  AvatarKarina
  Guest

  Pilnie potrzebuję pożyczyć 1.500 zł,czy ktoś jest w stanie.

  #38558 Reply
  Avatarkarolina
  Guest

  Hej nazywam się Kuba, potrzebuje waszej pomocy, mam już dwie pożyczki w Wonga i Filarum, potrzebuje dobrać trzecią na kwotę 1500 złotych, gdzie w takim razie wypełnić wniosek?

  #38559 Reply
  Avatarkarina
  Guest

  Hej Kuba, tutaj doradca kredytowy, aby Ci pomóc, napisz nam na jaki okres kredytowania wzięte są te pożyczki, czy zalegałeś do tej pory z jakąś ratą, a także wysokość jednej i drugiej raty… postaramy Ci się jakoś pomóc…

  #38560 Reply
  Avatarwiola
  Guest

  Hej ja też potrzebuje wziąć pożyczkę na kwotę 1500 złotych, przy czym mam nie do końca dobrą historię kredytową, zalegałem z 3 ratami pod rząd, czy to skreśla mnie obecnie z możliwości wzięcia nowej pożyczki?

  #38561 Reply
  Avatarmonika
  Guest

  Mam dwie pożyczki, jedna w Providencie na 5000 zł , druga w Wonga na 1500 złotych, gdzie wypełnić wniosek by dostać dodatkowe 1500 złotych? Jest w ogóle na to jakaś szansa?

  #38562 Reply
  Avatarmałgosia
  Guest

  Potrzebuje by któryś parabank jeszcze dzisiaj przelał mi pieniądze, gdzie złożyć wniosek? Nie mam do tej pory żadnej wziętej pożyczki, będzie to moja pierwsza…

  #38563 Reply
  Avatarrafał
  Guest

  Nigdy do tej pory nie brałem pożyczek, czy ktoś może mi poradzić, gdzie złożyć wniosek, tak by nie odbywała się jakaś długa weryfikacja i bym jeszcze dzisiaj miał pieniądze na koncie?

  #38564 Reply
  Avatarradek
  Guest

  Hej, które parabanki oferują udzielanie i przelewanie pieniędzy na konto nawet w nocy, o 2 w nocy? Potrzebuje niestety pieniądze na już, nie mogę czekać do rana, ktoś mnie poratuje nazwą parabanku?

  #38565 Reply
  Avatarmaria
  Guest

  Jakie polecacie dobre firmy z niskimi odsetkami, które udzielają pożyczek na kwotę 1500 złotych? Czy da się taki wniosek mieć rozpatrzony nawet do 30 minut? Potrzebuje po prostu na szybko zastrzyk gotówki…

  #38566 Reply
  Avatarbeata
  Guest

  Poszukuje jakiejś nowej firmy, która udzieli mi pożyczki na 1500 złotych, potrzebuje zakupić sprzęt do firmy, bo obecny nam się zepsuł, a gwarancji na niego już nie mamy, a naprawa wyjdzie prawie tyle co kupno nowego… stąd taka a nie inna decyzja…

  #38567 Reply
  Avatariza
  Guest

  Gdzie uzyskam pożyczkę na kwotę 1500 złotych, potrzebuje te pieniądze jeszcze dzisiaj mieć na koncie… niestety nie mam czasu podejść do banku zwykłego, by tam ogarnąć wszystkie formalności, ktoś mnie poratuje nazwą parabanku?

  #38568 Reply
  Avatarzaneta
  Guest

  Czy mając dopiero 18 lat na karku mogę dostać pożyczkę na 1500 złotych? Jak tak, to gdzie taki wniosek wypełnić?

  #38569 Reply
  Avatartomek
  Guest

  Hej, miesiąc temu skończyłem właśnie 18 lat, gdzie mogę obecnie wypełnić wniosek o pożyczkę na 1500 złotych i czy w tak młodym wieku mogę wnioskować o taką kwotę?

  #38570 Reply
  Avatarkamil
  Guest

  Hej, mam takie pytanie do was, ostatnią pożyczkę na 5000 złotych spłacałem z małym poślizgiem czasowym, czy w takim wypadku mogę wnioskować o kwotę 1500 zł? Jeżeli tak, to gdzie złożyć taki wniosek? Bardzo by mi zależało na tych pieniądzach…

  #38571 Reply
  Avatarłukasz
  Guest

  Rozglądałem się w internecie za ofertami pożyczek do 1500 złotych, czy Wonga to najlepszy wybór? A może znacie ofertę, która ma mniejsze odsetki? Byłbym wdzięczny za pomoc…

  #38549 Reply
  Avatarwitek
  Guest

  Gdzie szybko dostanę 1200 zł? Rozłożone na 6 miesięcy to takie minimum… bardzo proszę o podanie nazwy parabanku…

  #38550 Reply
  Avatardaria
  Guest

  Hej, mam nadzieję, że pomożecie i mi… potrzebuje właśnie, najlepiej do 10 godzin wynaleźć pożyczkę, na kwotę 1500 złotych. Czas kredytowania w zasadzie jest mi obojętny, ale w miarę sensowny będzie pół roku… ktoś coś poleci?

  #38551 Reply
  Avatardamian
  Guest

  Dzień dobry, składałem już wnioski w Wonga i Filarum, jednak obydwie mi odmówiły, albo ja robię coś źle, albo nie wiem, zarabiam 1700 zł msc, mam tylko ratę na konsolę w sklepie AGD, czy parabank to widzi? Gdzie wypełnić wniosek by dostać pożyczkę na 1500zł?

  #38552 Reply
  Avatardarek
  Guest

  Pomocy! Potrzebuje za 5 godzin na koncie mieć pieniądze, zepsuła mi się pralka, a jak wiadomo to jedno z podstawowych urządzeń domowych, potrzebuje dostać na nową kredyt, bo z wypłaty obecnej mi nie starczy, a nie mam też nic odłożone pieniędzy…

  #38553 Reply
  Avatartomek
  Guest

  Ja już sam nie wiem, składałem wniosek w Vivus i Zaimo, ani tu, ani tu weryfikacja nie przeszła pomyślnie, albo coś źle wypełniłem, albo nie wiem… gdzie nie weryfikują dość szczegółowo klienta, który bierze pożyczkę?

  #38554 Reply
  Avatarwojtek
  Guest

  Hej potrzebuje wypełnić gdzieś wniosek na 1500 złotych właśnie, problem w tym, by parabank nie sprawdzał historii BIK i KRD, ktoś może mnie poratować? Gdzie obecnie najlepiej taki wniosek złożyć?

  #38555 Reply
  Avatararek
  Guest

  Czy ktoś orientuje się, które nowe firmy pożyczkowe oferują wzięcie na minimum 5 miesięcy pożyczki na 1500 złotych?

Viewing 25 posts - 1 through 25 (of 30 total)
Reply To: Potrzebuję pożyczyć na szybko 1500zł
Your information: