fbpx

Potrzebuję szybką pożyczkę na już!

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Maćko 3 years, 10 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #29775 Reply

  Mareckii

  Witam serdecznie wszystkich tutaj zgromadzonych,

  Jestem z zawodu piekarzem, no i jako piekarz przepracowałem 15 lat… Ale jak to mówią na każdego przychodzi czas, więc postanowiłem otworzyć własną piekarnie. Ambicie sięgają przyjęcia pracowników, pieczenie chleba, bułek itd.. Wszystko pięknie, ładnie ale, poszukuję dobrego banku, para banku, firmy, która była by w stanie pożyczyć mi 70000 zł na góra 6 miesięcy z możliwością wcześniejszej spłaty, by rozkręcić swój własny biznes. Może być mały kłopot, bo mi zależy by to było -bez sprawdzania BIK. Podpisujemy umowę, dogadamy się co do procenta i ja zaczynam spłacać – jest to bardzo pilna sprawa dla mnie. Jeśli ktoś zna pomocne pożyczki lub te naprawdę błyskawiczne, proszę o konkretne odpowiedzi i podpowiedzi.

  P.S potrzebuje też drugiego kredytu na samochody dostawcze, wiadomo czymś trzeba jeździć w piekarni i rozwozić pieczywo… Pomocnym będę wdzięczny za zainteresowanie się tematem i mną przy okazji, może przyszłym kierownikiem ;p.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29795 Reply

  Dawido

  Cześć ja miałem podobny kłopot, to znaczy też starałem się o pożyczkę tego typu, szybką na szybko ale po przeanalizowaniu dokładnie całej sprawy chyba nie skorzystam. Tak naprawdę problem tkwi w tym, ze bank, który wpisze Cie do KW, uniemożliwi automatycznie zaciągnięcie normalnego kredytu bankowego. Nawet gdy będziesz miął “czysty” bik, to w para banku nie przejdziesz weryfikacji. Wiesz dlaczego? Bo warunkiem uzyskania pożyczki jest odrzucenie innych osób ,,pomocnych” czyli tak czy siak to się nie uda….

  #29796 Reply

  Renia

  Eee tam, wszystko się da ;). Mareckii do Kruka lub mBanku tam pomogą szybko i bez problemu, pożyczą na pewno, gdy usłyszą, że tak szybko chcesz oddać, to tym bardziej. A na samochody, weź kredyt w ING na samochód – pieniądze w ten sam dzień, będziesz zadowolony.

  #29797 Reply

  Roman787

  Jeśli kredyt to tylko w Alior Bank – szybko dobrze i bez BIK. Pożyczkę możesz zaciągnąć jaką dużą chcesz – termin, raty i odsetki też ustalasz sam – Polecam!

  #29798 Reply

  Maćko

  Kredyt na samochody? Tylko i wyłącznie ING! 😉

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Potrzebuję szybką pożyczkę na już!
Your information: