fbpx

Potrzebuje szybkiego kredytu.

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Marta 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30245 Reply

  Ryszard

  Witam forumowiczów tutaj, mam do Was pytanie i proszę o konkretną odpowiedź – czy ktoś korzystał z usług takiej firmy poza bankowej jak Profi Credit? Z tego co się orientuje to patrząc na ich ofertę w internecie to wygląda to naprawdę interesująco. Ale jak to porządny rodak, chcę poczytać jakieś opinie klientów o tej instytucji bo interesuje mnie. Niestety ale mam przysłowiowy ,,nóż na gardle” i jest mi pilnie potrzebna pożyczka. Ważne by ta była – bez bik. Jak narazie mam dobry pomysł na biznes i bez zainwestowania 40 tys. zł nie uda mi się go rozkręcić. Myślę, że mój interes będzie genialny, który zagwarantuje rentowność i zwróci się dosłownie po 3 miesiącach od zainwestowania kapitału. Tutaj zaznaczę jeszcze raz, że niestety mój BIK no nie jest zbyt czysty a mój bank odmówił mi pożyczki, może poradźcie co jeszcze można zrobić zanim zdecyduje się na pożyczkę poza-bankową. W sumie prawdę mówiąc boję się tych wszystkich parabanków i nie wiem czy do końca to dobre rozwiązanie i czy są bezpieczne?? Jak myślicie?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30302 Reply

  Julius

  Cześć chcesz otrzymaj szybki kredyt online w ciągu 10 minut? Oraz wykorzystać pieniądze na cokolwiek chcesz, w Vivus każdy może aplikować. Co ważne wszystko odbywa się tutaj w trybie online. Oczywiście 100% dyskrecji gwarantowane i przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne. Albo wejdź na stronę banków – tam są tylko zweryfikowane firmy kredytowe.

  #30301 Reply

  Darian

  Witam bardzo proszę Was o rade, mianowicie potrzebuje szybkiego kredytu na około 1500zl. Na obecną chwilę mam prace na umowie o zlecenie na czas nie określony, posiadam także rentę, która jest przyznawana do września jak złoże odpowiednie zaświadczenie… Hmy jak myślicie w jakim banku mogę dostać kredyt i na jaki procent?

  #30304 Reply

  Marta

  Ja tam polecam osobiście kredyt w SKOK STEWCZYKA – sama brałam tam i jestem bardzo zadowolona, tak naprawdę do nich przychodzi się tylko z pieczątką firmową i dowodem….

  #30303 Reply

  Radek

  Witam, dla wszystkich pochodzących i zamieszkujących Kraków i jego okolice, mogę zaproponować ciekawą opcje – mianowicie teraz każdy może wziąć kredytu poprzez stronę kredyty-Krkr. Wiele ofert sprawia, że to jest jedna z najwłaściwszych stron, które trzeba odwiedzić.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Potrzebuje szybkiego kredytu.
Your information: