fbpx

Pożyczka bez krd dla osoby w wieku 17 lat?

This topic contains 11 replies, has 0 voices, and was last updated by  Bart 4 years, 3 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #1743 Reply

  Matix

  Witam, chcialem zapytać czy są firmy , które oferuja pożyczki dla młodych osób, tzn. niepełnoletnich? Jesli jest taka mozliwość , to chcialem zapytać, która firma jest najlepsza? Czy można pożyczyć pieniądz bez sprawdzania krd, jeśli się jest niepełnoletnim?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1894 Reply

  Jowita

  Nie ma takiej możliwości. Póki nie ukończysz 18 lat nie masz pełnej zdolności do czynności prawnych, a osoby bez takiej zdolności pożyczki wziąć nie mogą. Musisz poczekać na dowód ja dodałabym jeszcze od siebie, żebyś poczekał na wypłatę, bo branie pożyczki bez pieniędzy to recepta na kłopoty.

  #1895 Reply

  Marco

  No dobrze, a co z tym krd?

  #1896 Reply

  Annn

  Niestety czasy kiedy firmy udzielające chwilówek nie sprawdzały KRD już się skończyły. Fala niespłacających zrobiła swoje. Może ci się udać, po skończeniu 18 w PandaMoney albo Żyrafie, bo one przy niskim zadłużeniu w KRD udzielają niewielkich kwot.

  #1897 Reply

  Brikiet

  Z całym szacunkiem kolego, ale chyba masz problemy z czytaniem. Jakie krd skoro nie można wziąć pożyczki. A KRD, może nie sprawdzają wszyscy, ale i tak sprawdzają jakąś bazę. To nie instytucje charytatywne i nie dają pieniędzy na ładne oczy.

  #1899 Reply

  Lolo

  A co to dziś za problem dowód skombinować? Wystarczy poznać właściwych ludzi.

  #1901 Reply

  Zenobiusz

  Stary skąd tyś się urwał nie troluj i nie wypisuj bredni. Fałszerstwo dokumentów, wyłudzanie kredytu i co jeszcze? Szkoda słów

  #1905 Reply

  Sorenson

  A po co Ty chcesz unikać KRD. Masz 17 lat i już masz długi? Lepiej dbać o czyste KRD, bo wtedy możesz skorzystać z pożyczek społecznościowych. A tam po ukończeniu rzecz jasna 18 lat możesz sobie wynegocjować fajne warunki. Nie będzie liczył się Twój wiek, ale to czy przekonasz do siebie inwestorów. Zajrzyj sobie już teraz na Lendico na przykład i przekonaj się o czym mówię.

  #1906 Reply

  Waybu

  Sorenson ma rację. Nie myśl jak wziąć pożyczkę i uciec, bo tak się nie da. A Lendico i pożyczki społecznościowe to super sprawa. Jeśli pieniądze potrzebne Ci na jakiś konkret, a nie na biby to łatwo możesz przekonać inwestorów. Spłacaj solidnie nie kombinuj zdobądź zaufanie wśród ludzi i sam potem zaczniesz zarabiać jako inwestor. A żeby to się w ogóle udało to musisz mieć robotę, pamiętaj.

  #1911 Reply

  jano

  Ciężko będzie o pożyczkę bez 18 lat. Wydaje mi się, że zgodnie z regulacjami prawnymi to w ogóle nie będzie legalne, więc albo musisz wziąć na rodziców abo czekać aż skończysz 18 lat.

  #1912 Reply

  jano

  Sorry za post pod postem, ale przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa: pomyśl o rozwiązaniach takich jak kokos.pl

  #1914 Reply

  Bart

  Nawet jak już masz te 18 lat, to nie w każdej firmie wszystko pójdzie gładko. Niby firmy bez weryfikacji, a i tak podstawowego sprawdzenia raczej nie da się uniknąć. No chyba że mowimyo firmach,w których po przekroczeniu terminu, kwota zobowiązania do spłaty zaczyna rosnąć w błyskawicznym tempie. Wtedy, można liczyć na taką pożyczkę bez zbędnego martwienia się papierologią i procedurami.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
Reply To: Pożyczka bez krd dla osoby w wieku 17 lat?
Your information: