fbpx

Pożyczka bez pracy do jakiej kwoty?

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  luke 4 years, 3 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #2051 Reply

  Ina

  Jestem osobą bezrobotną, czasami udaje mi się podłapać jakieś zlecenie, ale są to sporadyczne sytuacje. Chciałabym wziąć pożyczkę na zakup nowego komputera. I tutaj mam pytanie do was – jak wysoką pożyczkę mogą otrzymać osoby bez pracy? Dziękuję z góry wszystkim moralistom, którzy mi będą przypominać, że jak nie mam pracy to nie będę miała z czego spłacać. Są jeszcze zasiłki, pensje członków rodziny, praca bez umowy, itd.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #2069 Reply

  Karol

  Nie skupiałabym się na tym ile możesz dostać, ale czy w ogóle jakaś firma Ci jej udzieli. Chyba tylko Provident w obsłudze domowej.

  #4651 Reply

  maxx

  To może lepiej niech pożyczkę weźmie ktoś z rodziny? Nie to żebym był moralistą, ale po prostu będzie większy wybór. As simple as that. Po co komplikować sobie życie.

  #4656 Reply

  Stach

  No faktycznie takich firm co nie patrzą się na dochód jest coraz mniej w końcu to nie instytucje charytatywne. A czasami jak nawet dadzą to na gorszych dla Ciebie warunkach. To po co tak brać jak ktoś może wziąć dla Ciebie na lepszych, tylko dlatego, że udokumentuje dochód. Tyle tytułem moralizatorstwa, a jeśli koniecznie chcesz brać pożyczkę bez dochodu to sprawdź w lendon i ofin.

  #4666 Reply

  Levi

  Popieram w lendon mają fajne warunki, a można wziąć już nawet 100 zł naa 5 dni i w ten sposób zbudować sobie dobrą historię kredytową. Dla stałych klientów mają potem nawet 3 tysiące złotych.

  #4670 Reply

  luke

  Wszystko się zgadza co do lendon.pl, ale z własnego doświadczenia też wiem, że czasami wołają zaświadczeń o dochodach przy rozpatrywaniu wniosku.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Pożyczka bez pracy do jakiej kwoty?
Your information: