fbpx

Pożyczka konsolidacyjna bez bik…

This topic contains 8 replies, has 0 voices, and was last updated by  Roxi 4 years, 2 months ago.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #29843 Reply

  Darek

  Witam, moje pytanie może się wydawać trochę śmieszne i żałosne ale czy istnieje takie coś jak, pożyczka bez bik konsolidacja, która może być przeznaczona na inne zobowiązania? Od razu zaznaczam, że dochody jakie osiągam na miesiąc to 7000 zł netto. Ale niestety popadłem w duże kłopoty kredytowe, obecnie musze to wszystko spłacać, zobowiązania miesięczne to około 6000 zł. Oczywiście byłem w banku i próbowałem skonsolidować ale powiedzieli mi – że nie mam zdolności kredytowej, a przecież swój bik nie mam taki zły. Od ostatnich miesięcy nawet dobry, no dobra ostatnio miałem mały poślizgi w spłacie rat, ale to tylko 30 dni. Moje pytanie, jeżeli nie mogą mi skonsolidować kredytu, to może jest możliwość zaciągnięcia jakieś kwoty pożyczki aby mógł ją przeznaczyć na spłatę kredytów? Moje całkowite dochody netto to 4000 zł stałej pensji oraz dodatkowa praca na umowę o dzieło – 3000 zł netto, pomoże ktoś, wyjaśni mi co mam zrobić?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29910 Reply

  Fredek

  Słuchaj, podpowiem Ci coś, ja bym się udał do mBanku – najszybszy kredyt gotówkowy dla stałych i nowych klientów. Wszystko łatwo i sprawnie tam działa, wystarczy się zalogować na swoje konto i od razu pojawiają się umowa i szczegóły dotyczące oferty kredytowej. Co jest najfajniejsze? Że wszystko tam działa moment – naprawdę polecam!

  #29911 Reply

  ona6

  W Kruku z kolei musisz czekać około 2 dni roboczych, należy im wysłać na maila wyciąg z rachunku bankowego bądź też jakikolwiek dokument potwierdzający zatrudnienie, dużo roboty z tym ale ofertę mają naprawdę fajną, zero ukrytych kosztów.

  #29912 Reply

  Danielus

  Jeżeli chodzi o konsolidacyjny to nie warto czekać… Lepiej samemu ustabilizować zadłużenie. Ja na tą chwilę mam w świetny kredyt w Millenium akurat mam lepszą ofertę niż mBank.

  #29913 Reply

  Robuś

  Aha Danielus, jak można samemu ustabilizować sytuacje kredytową, jeśli się tonie w długach? ;D to po co kredyt w takim razie! Ja polecam Wonge, Vivus..;)

  #29914 Reply

  Znawca66

  Skonsolidować warto, ale pamiętać należy, że trzeba mieć pod zastaw coś wartościowego – np mieszkanie, samochód, dom cokolwiek…

  #29915 Reply

  ŁuKasz

  No dług naprawdę ,,piękny”, polecam Ci odwiedzić Alior, oni mają tam świetne oferty plus tego kredyt tam można spłacać nawet przez 10 lat a mBank daje tylko 7 na splate.

  #29916 Reply

  Marianek

  Z tego co wiem to kredyt konsolidacyjny jest też w T-mobile! Ostatnio byłem w banku i pokazali mi swoją ofertę, oni także dają możliwość spłaty aż przez 10 lat, inne firmy dają najczęściej maksymalnie 6 lub 7. Może T-mobile co?

  #29917 Reply

  Roxi

  Ja osobiście z mBanku jestem niezadowolona, ostatnio w lipcu wyprowadziłam się z mieszkania, do mojego prywatnego domu oczywiście dopilnowałam wszystkiego. Nagle zniknęło mi 400 złotych, w historii przelewów miałam – przelew do właściciela mieszkania z tytułu “przelew za lipiec”. Ja nigdy w nie miałam tam stałego zlecenia, od razu skontaktowałam się z bankiem i cisza. Dobrze, że dogadałam się z właścicielem, że mi zwróci gotówkę. Jednak dalej błagam bank, że by mi wytłumaczyli o co chodzi…..

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Pożyczka konsolidacyjna bez bik…
Your information: