fbpx

Pożyczka parabankowa bez zdolności kredytowej

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  ludzie!! 4 years, 3 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #1747 Reply

  Trofeum_Max_King

  Mam takie pytanie, bo brakuje mi trochę złotówek żeby kupić sobie nowy samochód. Pytałem w banku i powiedzieli mi że nie mam co liczyć na pożyczkę jak nie zarabiam. Ja pracuje tyle że na czarno, ale oni muszą mieć wszytsko udokumentowane. No i pytanie za sto punktów czy dostane gdzieś porzyczke że nie będą potrzebowali na papierku jaką to ja mam zdolnośc kredytową. Bo czytałem że te firmy prywatne to dają pożyczki bez zdolności kredytowej.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1878 Reply

  Sylwek

  bez problemu dadzą ci pożyczkę. Dasz im coś w zastaw i ci dadza

  #1879 Reply

  ccc

  no to przecież to cała istota tych wszystkich pożyczek poza bankami, że oni oferują pieniądze bez potrzeby posiadania umowy o prace. Wystarczy że masz na przykład umowe o dzieło albo nie masz umowy tylko np. masz jakieś zabezpieczenie, które może iść w razie czego na poczet spłaty. Z tego co wiem tez to np. firmy takie podpisuja z Toba umowę o ubezpieczenie co ma być dla nich takim zabezpieczeniem. Jak masz prace ale na czarno to bez problemu będziesz spłacał i to im wystarczy.

  #1880 Reply

  ludzie!!

  pewnie że możesz dostać taką pozyczkę tylko bądź pewnien że oprocentowanie na pewno nie będzie niżze niż to jakie byś dostał w banku, tylko znacznie większe.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Pożyczka parabankowa bez zdolności kredytowej
Your information: