Pożyczka przez sms?

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  konrado 4 months, 1 week ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #30827 Reply

  Kar11ol

  Coś obiło mi się ostatnio o uszy przez znajomego, iż można brać pożyczkę przy pomocy smsów. Ktoś z szanownego grona korzystał może z takiego rozwiązania i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Nie będę ukrywała, iż bardzo mi zależy na możliwości szybkiego załatwienia waluty, nie chce mi się jednak latać po bankach, głównie dlatego, że jak kończę pracę to są one już zamknięte, a wzięcie dnia wolnego chwilowo nie wchodzi w ogóle w grę. Coś co by mnie na początek interesowało to wyjaśnienie, w jaki sposób przez smsy można pożyczać kasę? Czy jest to w ogóle bezpieczny sposób? Nie istnieje żadne ryzyko, iż potem ktoś sobie na moje konto weźmie jakąś pożyczkę i w ten sposób będę musiała kogoś spłacać?

  Najczęściej wybierane oferty przez użytkowników forum:

  FirmaOkres kredytowaniaWysokość pożyczki
  Pożyczki lendon5 - 45 dni1 - 5000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
  Pożyczki Vivus1 - 30 dni100 - 7500 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
  Pożyczki Filarum1 - 30 dni100 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

  #35731 Reply

  mariano

  Za pośrednictwem wiadomości SMS możemy złożyć wniosek niemal w każdym parabanku. Korzystałem z takiej możliwości kilka razy. Koszty takiej pożyczki nie są wyższe. O to nie powinniśmy się martwić. Parabanki w przeciwieństwie do tradycyjnych parabanków wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dla mnie bardzo istotne jest to, aby proces przyznawania pożyczki ani się nie komplikował ani nie przedłużał.

  #35816 Reply

  marta

  Od czasu do czasu od parabanków, w których wcześniej brałam pożyczki otrzymuje wiadomości, że „w tej chwili trwa promocja…”, „że już za moment może zostać przyznana mi pożyczka w kwocie..”, ale przez SMS nie pożyczałam jeszcze pieniędzy. Może następnym razem skorzystam z takiej opcji. Muszę tylko sprawdzić, czy „w moich parabankach” istnieje taka możliwość.

  #35962 Reply

  ola

  Nawet nie wiedziałam, że można w ten sposób pożyczać pieniądze. Przyzwyczaiłam się do pożyczania pieniędzy on-line. Nie jest to dla mnie żadna niedogodność, dziś dostęp do Internetu mamy właściwie wszędzie. Dobrze jednak wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Mam tylko jedno pytanie, w każdym parabanku, czy tylko w kilku wybranych?

  #35963 Reply

  mirek

  Naprawdę uważajcie na tzw. pożyczki SMS, możecie ponieść niemałe koszta. Pożyczkodawca, który z założenia nie ma zamiaru Wam pożyczyć żadnych pieniędzy będzie prosił Was o wysyłanie SMS – ów z odpowiedziami na różne pytanie, na każdej wysłanej wiadomości on będzie zarabiał, a Ty tracić.. i czas i pieniądze.

  #35964 Reply

  konrado

  Na pożyczenie pieniędzy w ten sposób na pewno bym się nie zdecydował. Występując o pożyczkę przez Internet mam pewność, że żadne pieniądze nie znikają z mojego konta. W przypadku pożyczek SMS nie miałby już tej pewności. Mogłoby się okazać, że każda wiadomość kosztowała, niekoniecznie kilka groszy.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Pożyczka przez sms?
Your information: