fbpx

Pożyczka przez sms?

This topic contains 5 replies, has 1 voice, and was last updated by  konrado 1 year, 11 months ago.

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
 • Author
  Posts
 • #30827 Reply

  Kar11ol

  Coś obiło mi się ostatnio o uszy przez znajomego, iż można brać pożyczkę przy pomocy smsów. Ktoś z szanownego grona korzystał może z takiego rozwiązania i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Nie będę ukrywała, iż bardzo mi zależy na możliwości szybkiego załatwienia waluty, nie chce mi się jednak latać po bankach, głównie dlatego, że jak kończę pracę to są one już zamknięte, a wzięcie dnia wolnego chwilowo nie wchodzi w ogóle w grę. Coś co by mnie na początek interesowało to wyjaśnienie, w jaki sposób przez smsy można pożyczać kasę? Czy jest to w ogóle bezpieczny sposób? Nie istnieje żadne ryzyko, iż potem ktoś sobie na moje konto weźmie jakąś pożyczkę i w ten sposób będę musiała kogoś spłacać?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #35731 Reply

  mariano

  Za pośrednictwem wiadomości SMS możemy złożyć wniosek niemal w każdym parabanku. Korzystałem z takiej możliwości kilka razy. Koszty takiej pożyczki nie są wyższe. O to nie powinniśmy się martwić. Parabanki w przeciwieństwie do tradycyjnych parabanków wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dla mnie bardzo istotne jest to, aby proces przyznawania pożyczki ani się nie komplikował ani nie przedłużał.

  #35816 Reply

  marta

  Od czasu do czasu od parabanków, w których wcześniej brałam pożyczki otrzymuje wiadomości, że “w tej chwili trwa promocja…”, “że już za moment może zostać przyznana mi pożyczka w kwocie..”, ale przez SMS nie pożyczałam jeszcze pieniędzy. Może następnym razem skorzystam z takiej opcji. Muszę tylko sprawdzić, czy “w moich parabankach” istnieje taka możliwość.

  #35962 Reply

  ola

  Nawet nie wiedziałam, że można w ten sposób pożyczać pieniądze. Przyzwyczaiłam się do pożyczania pieniędzy on-line. Nie jest to dla mnie żadna niedogodność, dziś dostęp do Internetu mamy właściwie wszędzie. Dobrze jednak wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Mam tylko jedno pytanie, w każdym parabanku, czy tylko w kilku wybranych?

  #35963 Reply

  mirek

  Naprawdę uważajcie na tzw. pożyczki SMS, możecie ponieść niemałe koszta. Pożyczkodawca, który z założenia nie ma zamiaru Wam pożyczyć żadnych pieniędzy będzie prosił Was o wysyłanie SMS – ów z odpowiedziami na różne pytanie, na każdej wysłanej wiadomości on będzie zarabiał, a Ty tracić.. i czas i pieniądze.

  #35964 Reply

  konrado

  Na pożyczenie pieniędzy w ten sposób na pewno bym się nie zdecydował. Występując o pożyczkę przez Internet mam pewność, że żadne pieniądze nie znikają z mojego konta. W przypadku pożyczek SMS nie miałby już tej pewności. Mogłoby się okazać, że każda wiadomość kosztowała, niekoniecznie kilka groszy.

  #38421 Reply

  Jakub

  Tak, dzięki temu, że mamy XXI wiek, wiele parabanków obecnie wyszło z inicjatywą udzielania pożyczek przez właśnie smsy. Jest to niezwykle prosty i szybki sposób. I tak jak wspomniałaś, co najważniejsze, nie trzeba wychodzić z domu, czy też brać urlopy, by takie formalności załatwić w banku! Wnioski rozpatrywane są niemalże natychmiast, albo po prostu tego samego dnia! Pieniądze są równie szybko na koncie.

  #38422 Reply

  Mariola

  Nie do końca wiem, czy o to chodzi, ale czasami od parabanków dostaję smsy, w których informują mnie, że aktualnie mają promocję. W tej promocji chodzi oto, że właśnie można wziąć kredyt za pomocą sms, a dodatkowo wygrać lub dostać jakieś niższe oprocentowanie kredytu. Ogólnie uważam, że pożyczki sms to wygodny sposób ich brania, bez wychodzenia z domu.

  #38423 Reply

  Stefan

  Tak istnieje od jakiegoś czasu coś takiego jak pożyczki przez sms. Ja osobiście uważam ten pomysł za trafiony w dziesiątkę. Nie muszę na przykład w pracy brać wolnego, czy też nawet wychodzić z domu załatwiać multum papierów w bankach. Wystarczy podać w sms parę danych, po czym następuje połączenie z konsultantem, tam dopełniamy formalności i pieniądze mamy tego samego dnia na koncie.

  #38424 Reply

  Wojtek

  Interesująca sprawa, przyznam szczerze do tej pory nie korzystałam z opcji brania kredytów poprzez sms. Jednak będę się temu musiała przyglądnąć. Ogólnie z tego co czytam, to dogodny sposób i bezpieczny co najważniejsze. Jeśli faktycznie nie kosztuje to nic więcej, jak w przypadku brania kredytu w innej formie, to czemu nie… Chyba nawet jeszcze dzisiaj złożę taki wniosek przez sms, to sobie kupię parę rzeczy, które są mi potrzebne….

  #38425 Reply

  Robert

  Hej tutaj Konrad, ja już od dłuższego czasu przeszedłem na pożyczki sms. MA to swoje plusy, dzięki takim pożyczkom smsowym, możemy wniosek wypełnić w zasadzie z każdego miejsca na ziemi, o każdej porze dnia i nocy, nawet siedząc w parku, czy w knajpie… Minusem jest to, że pożyczki smsowe oferują parabanki i można w nich dostać kredyty, ale na mniejsze kwoty, niż w tradycyjnym banku, lecz jest to równie tak samo bezpieczne, jak udanie się do jakiejkolwiek placówki bankowej lub parabankowej.

  #38426 Reply

  Marcin

  Wow, nie nie mówcie, że jest taki fajny sposób brania pożyczek. Jakbym ostatnio wiedział, a akurat brakowało mi kasy na koncie, a nie mogłem podjechać do banku, to bym skorzystał, na przyszłość dobrze wiedzieć, bo to naprawdę ułatwia życie. Na pewno też zminimalizuje kolejki w bankach, bo tak to każdy w łatwy sposób może złożyć wniosek przez sms i poczekać na jego weryfikacje. Gdzie obecnie można dostać największą kwotę na pożyczki przez sms?

  #38427 Reply

  Anna

  Tak, ja ostatnio wraz z moim mężem korzystałam z takiej pożyczki pozabankowe, właśnie branej przez sms. Było to dla nas bardzo komfortowe rozwiązanie, bo nie musieliśmy czekać w kolejkach w banku, a poza tym i tak akurat wtedy ani ja, ani mój mąż nie mogliśmy podjechać do banku pozałatwiać formalności. Ogólnie wysłaliśmy sms o specjalnej treści, wraz z wnioskowaną kwotą, po czym nastąpiła telefoniczna weryfikacja i pieniądze mieliśmy tego samego dnia na koncie. Przyznacie, że bardzo fajne rozwiązanie…

  #38428 Reply

  Adrianna

  Ja również się tej opcji będą musiał przyglądnąć, bo faktycznie w dzisiejszych czasach człowiek ciągle zabiegany i nie ma nie raz szans podejść do banku, a co dopiero siedzieć 2 godziny w kolejce, by dopełnić tam formalności i odpowiedzieć miłej Pani w banku na milion pytań… które uważam, że czasami są nie potrzebne… które firmy pozabankowe oferują obecnie takie pożyczki smsowe? Ktoś z was się orientuje? Byłbym wdzięczny za informacje.

  #38429 Reply

  Karolina

  Ja właśnie się ostatnio dopiero dowiedziałam o tym, jak firma Vivus przysłała mi ofertę takiej pożyczki w smsie. Wcześniej nic mi nie wysyłali, w sumie wystarczy podać kwotę i parę rzeczy napisać w smsie. Po chwili miałam połączenie telefonicznie w celu potwierdzenia chęci wzięcia takiej pożyczki przez sms, oraz potwierdzenia pewnych danych, by mogli mi taka pożyczkę wypłacić. Pieniążki bardzo szybko pojawiły się na koncie, a mega ich potrzebowałam, bo akurat zepsuła nam się pralka i musiałam zakupić nową, bo nie dało się już jej naprawić.

  #38430 Reply

  Patrycja

  Fajnie, że trafiłam na ten temat… bo właśnie poszukuje szybkiej pożyczki tak do kwoty 5000 złotych. Orientujecie się może, czy realne jest wzięcie pożyczki na taką kwotę poprzez sms? No i jeszcze jedno, które firmy pożyczkowe oferują takie pożyczki smsowe? I już ostatnie pytanie z mojej strony, która firma pożyczkowa oferuje najtańsze oprocentowania w przypadku pożyczki przez sms? Czy różni się ono jakoś od tego oprocentowania, jakbym wypełniał przez stronę internetową wniosek czy bez różnicy? Domyślam się, że nie ma różnicy, ale wolę dopytać, niż pchać się w koszty… i tak już w sumie nie małe…

  #38431 Reply

  Daria

  Cześć wam, ja ostatnio miałem okazję wziąć taką pożyczkę, nie jestem zwolennikiem pożyczek, zresztą pewnie jak każdy, ale niestety przyszedł taki czas, że i ja musiałem w końcu skorzystać z oferty, bo byłem pod ścianą i to dość niezłą. Zepsuł mi się jeden sprzęt, a jego naprawa sporo wychodziła, a wypłata niestety na koniec miesiąca i trzeba było sięgnąć po komórkę i wypełnić wniosek. Wszystko ograniczyło się do smsa i potem potwierdzenia paru danych, pieniądze miałem 2 godziny od wysłania smsa, korzystałem z pożyczki sms w Filarum.

  #38432 Reply

  Darek

  Jeju ale fajna sprawa, to teraz szybkie pytanie, która firma oferuje najlepszą ofertę na pożyczkę? Gdzie dostaną największą kwotę i gdzie czas oczekiwania na udzielenie takiej pożyczki jest najkrótszy? Jest tu ktoś dobrze obeznany w tym temacie? Dokładnie to potrzebuje 3500 złotych, w zasadzie na już, a maks do jutra, czy ktoś mnie poratuje w tym temacie? Czy oprocentowania takiej pożyczki smsowej różni się od takiej wypełnianej przez internet normalnie lub tradycyjnie w banku?

  #38433 Reply

  Stefan

  No fajnie! Właśnie zepsuł mi się telewizor w domu, niestety z obecnej wypłaty, nie starczy mi na kupno nowego, bo mieliśmy wraz z żoną sporo wydatków, ale taka pożyczka smsowa mogłaby nas uratować. Gdzie najlepiej złożyć wniosek? By odsetki nie były kosmiczne? Jak wypełnia się taki wniosek przez sms? Trzeba dużo pisać w smsie? Czy to raczej ogranicza się do wysłania kwoty w smsie, pod wskazany numer, a reszta danych podawanych jest telefonicznie w rozmowie głosowej?

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
Reply To: Pożyczka przez sms?
Your information: