fbpx

Szybka pożyczka na zabezpieczenie nieruchomości

This topic contains 21 replies, has 0 voices, and was last updated by  Lucjan 3 years, 4 months ago.

Viewing 22 posts - 1 through 22 (of 22 total)
 • Author
  Posts
 • #30091 Reply

  Wacław

  Cześć Wszystkim, słuchajcie potrzebuję szybkiej ale to naprawdę szybkiej pożyczki na kwotę około 40 tyś. Mogę zastawić jako zabezpieczenie swoje samochody osobowe, pierwszy z nich to Honda warta jakieś 30 tyś, drugi to Mercedes tutaj wartość przekracza 155 tyś.

  Wiem, wiem doradzicie sprzedaż ale samochodów na tą chwilę nie mogę sprzedać, a pożyczka potrzebna jest na już. Jeśli jesteście Państwo ciekawi to sprzedaż mojego tańszego samochodu będzie możliwa z różnych powodów możliwa dopiero w lipcu. Moje samochody tutaj zaznaczę od razu, że nie mają żadnych obciążeń kredytowych ani żadnych innych problemów.

  Ja niestety ale nie otrzymam kredytu bankowego, gdyż mam zaległości i komornika na karku, pożyczka pod zastaw domu również jest nie możliwa, gdyż na nim także posiadam wpis hipoteczny przez bank.

  Czy mam szansę na wyjście z tego ,,bagna” ? Proszę o pomoc, rady czy jest taki kredyt, który mi pomoże i czy to ma jakikolwiek sens? Fajnie będzie, jeśli ktoś wyciągnie do mnie rękę pomocną naprawdę będę wdzięczny.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30124 Reply

  Grzesiek

  Wszystko zależy od tego gdzie chcesz wziąć pożyczkę, gdzie planujesz ją wziąć. Zanim jednak będziesz szukać tych pożyczek, to przede wszystkim zwróć uwagę na swoje dochody i tak by pożyczka była realna.

  #30125 Reply

  Joachim

  Witam też szukam i to dość pilnie chwilówki bez zaświadczeń bo niestety pracuję tylko i wyłącznie dorywczo. Przydała by mi się mała kwota do 1000 zł z terminem dwóch miesięcy do spłaty.

  #30126 Reply

  Ewa

  Hmy, pożyczanie pieniędzy na spłatę długów w mało renomowanej firmie chyba nie jest najmądrzejsze, więc to na pewno odpada. Ja oczywiście rozumiem, że trzeba się trzymać wszystkich możliwości, tym bardziej kiedy komornik puka do naszych drzwi. Jednakże zapożyczanie u kogoś ,,prywatnie” lub w mało znanej firmie, przyczynia się do stworzenia spirali długów, z której bardzo trudno się wykaraskać. Lepiej się jednak udać do banku i próbować wypracować jakiś kompromis?!

  #30127 Reply

  PJozef

  No po pierwsze należy być bardzo ostrożnym i nie ufać temu, co jest napisane należy także dokładnie przeczytać umowę oraz wszelkie inne załączniki a co do podatku to nie wiem czy bank weźmie go pod uwagę…

  #30128 Reply

  Muniek

  Pamiętaj, że jeżeli starasz się o pożyczkę i nie rozumiesz jakiegoś zapisu w umowie, poproś o wyjaśnienie. Pamiętaj warto zawsze pytać o szczegóły a w wypadku wątpliwości należy poprosić o wzorce dokumentów i skonsultować je z prawnikiem i tam zapytaj o podatek VAT inną kompetentną osobą

  #30129 Reply

  Rysiek

  Cześć mam do Was takie pytanie czy zapisy umowy uprawniają firmę do wyznaczenia zabezpieczenia w przyszłości, wedle uznania firmy – jak to wygląda?

  #30130 Reply

  Marta

  Przed wzięciem takiej pożyczki sprawdź jaka jest całkowita kwota do zapłaty, bo każdy podmiot udzielający pożyczki zobowiązany jest do poinformowania o wysokości stopy oprocentowania pożyczki no i całkowita kwota do zapłaty, żebyś potem nie był zdziwiony.

  #30131 Reply

  Jonatan

  Cześć słuchaj, najlepiej poszukać jakiś porównywarek i skorzystać z jakiejś firmy, która wymaga zaświadczenie o dochodach ale nie sprawdza historii sprawdź może tutaj: Alior Bank, ING, Skok Stewczyka.

  #30132 Reply

  Tomek

  Witam, warto pomyśleć o oddłużaniu i wyjściu z naszej sytuacji długów, można się oddać firmie oddłużeniowej, która zajmie się planem restrukturyzacji zadłużenia, popytaj w Kruku.

  #30133 Reply

  Grzesiu

  Witam, słuchaj kredyt bez bik to jednak bardzo ciężka sytuacja. Ja osobiście radzę poszukać informacji na temat firmy, gdzie chce się wsiąść pożyczkę bez bik. Obecnie na rynku takich jest bardzo wiele i niekiedy można się bardzo zdziwić ile to % wyjdzie przy takiej pożyczce. Ja osobiście doradził bym sprawdzić na porównywarce.

  #30134 Reply

  Mateo

  Cześć, tutaj każdy coś innego poleca, nie wiadomo kto pisze prawdę – nie lepiej iść do pośrednika, żeby coś poradzili?

  #30135 Reply

  Pożyczkobiorca

  Witaj, powiem tak, że firmy oddłużeniowe nie zawsze postępują uczciwie to wiadome nie od dziś. Np. moja ciotka zgłosiła się do firmy, i na dzień dobry miała zrobić wpłatę w wysokości 900 zł kosztów. Hahaha gdyby miała pieniądze w walucie 900 zł to pewnie nie szukałaby tam. Z tego co wiem dalej stara się o 8000 zł w tym 4000 na spłatę komornika – po załatwieniu sprawy napisze.

  #30136 Reply

  Staszek

  Witam Wszystkich, czytałem opinie o firmach każą płacić a i tak nic nie pomogą, przez to wielu strąciło pieniądze… Przez co zostali z długami i taki emeryt skąd ma mieć tyle pieniędzy.

  #30137 Reply

  Zbyszek989

  Witam, mnie też spotkała przykra sytuacja czyli to samo – ukradli mnie 1200 zł ,miąłem niezbyt ciekawą sytuacje ale jakoś wydostałem się i mnie jedno zastanawia czy w dzisiejszych czasach kreatywność polega na tym ze człowiek patrzy drugiemu w oczy i oszukuje! Mój bank wiedział o tym ze robi mu krzywdę to wstyd!

  #30138 Reply

  Mirek

  Cześć z tej strony Mirek, słuchaj aby wziąć kredyt przeprowadź przede wszystkim badanie zdolności kredytowej, na pewno pomoże Ci to odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, czyli na jaką pożyczkę jesteś gotowy… Bardzo Cie proszę pożycz tyle, ile jest Ci potrzebne, aby osiągnąć to, co zaplanowałeś i proponuje byś ufał sobie nie znajomym. Aa i pamiętaj nie pożyczaj ponad swoje możliwości finansowe, żebyś później nie miał problemów ze spłatą.

  #30139 Reply

  Marek

  Mirek ma racje ufaj sobie, idź do jakiegoś banku, który jest renomowany a nie jakieś para banki co nie wiadomo co planują wobec Ciebie

  #30140 Reply

  Mateusz

  Co racja to racja, dowiedz się od razu na jakie koszta będziesz musiał się liczyć by nic Cię nie zaskoczyło. Chętnie wytłumaczą Ci na jakie parametry pożyczki warto zwrócić uwagę ale prawdziwe banki takiego typu jak ING, ALIOR itd. Nie kombinuj.

  #30141 Reply

  Donawan88

  Oj prawda weź pożyczkę w banku, tylko wtedy masz naprawdę realnie szanse by ocenić czy zyskasz na pożyczaniu.

  #30142 Reply

  Rafałek

  A więc tak najpierw lokum potem kredyt… I tak mi się wydaje, że powinno to tak a wyglądać a nie inaczej… Jeśli dajesz mieszkanie pod zastaw to nadal jest twoje u mnie większość moich znajomych robiła tak, że kupowała mieszkania potem kredyt co prawda nie wiem jak jest z nowymi mieszkaniami ale w przypadku kupienia czy sprzedania od kogoś, najpierw przychodzi jakiś tam rzeczoznawca czy i wycenia nieruchomość….

  #30143 Reply

  Bystry

  Osobiście doradziłbym najpierw pójść do kilku banków i sprawdzić wszystkie zdolność kredytowe niż zastawić mieszkanie. A jeśli już to po prostu podpisz umowę przedwstępną u notariusza i z nią do banku po kredyt a nie dawaj mieszkania bezpośrednio bankowi.

  #30144 Reply

  Lucjan

  Tak, dokładnie, najlepiej sprawdź w kilku bankach jakie są wymagania – wkład własny itd. A potem myśl o zastawieniu własnego mieszkania!!!

Viewing 22 posts - 1 through 22 (of 22 total)
Reply To: Szybka pożyczka na zabezpieczenie nieruchomości
Your information: