fbpx

Pożyczki krótkoterminowe z niskim oprocentowaniem

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  szymon80 1 year, 6 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28701 Reply

  angelika

  Nie interesują mnie pożyczki długoterminowe, a krótkoterminowe. Pieniądze chciałabym pożyczyć na dość krótki termin. Oprocentowanie nie powinno być wysokie. Na pewno nie będę miała problemów ze spłatą. Moja firma z dnia na dzień przynosi coraz większe zyski. Mam także trochę oszczędności na tzw. czarną godzinę.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29167 Reply

  tenara

  Potrzebna będzie Ci pożyczka bez BIK, czy też Twoja historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej jest pozytywna? Pieniądze będziesz pożyczać pierwszy czy kolejny raz? Tylko za pierwszym razem możemy otrzymać pożyczkę na 0%. Czas na spłatę chwilówki to maksymalnie 60 dni (Wonga.com).

  #35678 Reply

  namila

  Na co chciałabyś pożyczyć pieniądze? Na rozwój firmy? Wakacje? Sprzęt AGD/RTV? Z pewnością Twój wniosek nie zostanie odrzucony. Na rynku jest mnóstwo firm oferujących pożyczki krótkoterminowe, na 15 czy 30 dni. Dlatego też nie powinieneś mieć problemów z ich znalezieniem. Mnie najbardziej przekonała firma VIVUS, i to tam najczęściej pożyczam pieniądze. Koszty moim zdaniem nie są wygórowane. Nie oznacza to, że nie powinnaś zwrócić uwagi na oferty innym firm. Dla mnie osobiście najważniejsze są niskie koszty, nieskomplikowana procedura przyznawania pożyczki.

  #35746 Reply

  nanrima

  Zajrzyj do aktualnych rankingów pożyczek. Sprawdź, która firma jest na pierwszej pozycji. I tam złóż pierwszy wniosek o pożyczkę. Jeśli zostanie odrzucony, co zdarza się bardzo rzadko, zawnioskuj w następnej.. Możesz też spisać sobie kilka nazw firm i skorzystać z kalkulatorów na ich stronach www. Nie znam chyba żadnej firmy pożyczkowej, która by go nie miała. Dodatkowo, poczytaj opinie, dowiesz się m.in. tego, jak naprawdę szybko wypłacane są pieniądze. Wiem, że dla większości osób, to najważniejsze pytanie..

  #35853 Reply

  szymon80

  Oprocentowanie pożyczek, także tych krótkoterminowych cały czas spada. Wystarczy, że przyjrzymy się “cenom” z tego i poprzedniego roku. Są niższe. Wpływ na obniżkę kosztów z całą pewnością ma to, że coraz częściej pożyczamy pieniądze nie w bankach, a parabankach. Mnie najbardziej do parabanków przekonała wygoda. Nie muszą wychodzić z domu, aby pożyczyć pieniądze. Nie zawsze mam na to ochotę.., zwłaszcza wtedy, gdy stres przejmuje kontrole nad moim życiem i dopóki nie rozwiążę problemu (bezpośrednio powiązanego z pieniędzmi), nie mam ochoty na spotkania z innymi ludźmi.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Pożyczki krótkoterminowe z niskim oprocentowaniem
Your information: