fbpx

Promocje dla stałych klientów?

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30390 Reply
  AvatarPatryk
  Guest

  Tak się zastanawiałem, czy jakakolwiek firma pożyczkowa docenia swoich aktywnych klientów, którzy często pożyczają pieniądze, oferując im niższe oprocentowanie niż ma to miejsce w przypadku klientów standardowych? Zastanawiacie się dlaczego pytam? Otóż zdarza mi się dość często korzystać z różnych firm pożyczkowych, przy czym zawsze wszystko spłacam w terminie i nie ma z tym żadnego problemu. Nigdzie jeszcze się jednak do tej pory nie spotkałem z sytuacją, iż mam niższe oprocentowanie tylko dlatego, że już kilka razy korzystałem z danej firmy. Może to detal, lecz w skali moich kredytów nawet drobne części procentów potrafią w skali roku złożyć się na ładną sumkę, którą byłoby miło mieć na swoim koncie tylko do swojej dyspozycji. Jesteście w stanie coś doradzić bądź też pozbawić mnie złudzeń?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #35728 Reply
  Avatarontako
  Guest

  Tak. Jeśli pożyczamy pieniądze w danym parabanku kilkakrotnie możemy liczyć na niższe oprocentowanie między innymi. Piszę z własnego doświadczenia. Systematycznie także rośnie kwota pożyczki. O wszystkim jesteśmy informowani za pośrednictwem wiadomości SMS, e – mail. Ja naprawdę często otrzymuje informacje o promocjach.. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką kilku parabanków. Nie będę ukrywać. Najbardziej do ów rozwiązania przekonała mnie nieskomplikowana procedura przyznawania pożyczek. Brak pytań, dlaczego chce Pani pożyczyć pieniądze, na co itd.

  #35825 Reply
  Avatarhuns
  Guest

  To prawda. Im dłużej pożyczamy pieniądze w jednym parabanku, tym częściej otrzymujemy informacje na temat dostępnych promocji, dla właśnie stałych klientów. Warto więc dobrze przemyśleć swój wybór, starać się trzymać jednej firmy, i z nich korzystać. Oczywiście nie powinniśmy zapominać o możliwości pożyczenia pieniędzy na zero procent. O taką pożyczkę wystąpiłem już chyba w każdej możliwej firmie..

  #35957 Reply
  Avatartymoteusz
  Guest

  Jestem stałym klientem kilku parabanków. To prawda, że mogę liczyć na “profity” od czasu do czasu. Dlatego też o pożyczkę w innych parabankach wnioskuje tylko wtedy, gdy mogę pożyczyć pieniądze bez żadnych dodatkowych opłat. Od kilku dni właśnie szukam nowego parabanku. Chciałbym na krótki okres czasu pożyczyć 1000 złotych i dokładnie tyle samo oddać.

  #35966 Reply
  Avatarkonrado
  Guest

  Na pewno stałym klientem nie zostaniemy po tym, jak pożyczymy pieniądze raz czy dwa. Z wnioskiem musimy wystąpić co najmniej trzykrotnie. Nie nastawiajmy się jednak na to, że np. trzecią czy czwartą pożyczkę otrzymamy za darmo. Na nią możemy liczyć tylko raz w danym parabanku.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Promocje dla stałych klientów?
Your information: