fbpx

Przedłużenie pożyczki, czy została spłacona?

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Romeczek777 3 years, 10 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #29662 Reply

  Daniel

  Cześć Wszystkim, mam pewien problem, mianowicie od 2 miesięcy jestem zadłużony w jednej z firm pożyczkowych (nazwy nie podaje z podanego poniżej powodu). Pobrałem tam 1000 zł. i wczoraj dziwnym trafem zapłaciłem jakąś bajeczną kwotę tylko po to by przedłużony został termin spłaty. Naprawdę bardzo komiczna sytuacja ponieważ, dwukrotnie dostawałem maila o przedłużeniu, później podziękowanie za pełną spłatę, której de facto nie wykonałem, kolejno sprawdziłem swoje konto i co? No i jest czyste, za to mogę pobrać kolejne kredyty, gdzieś wyczytałem podobny kłopot na jakieś stronie poświęconej pożyczką… A ktoś z Was miał może taką lub podobną przygodę i czy jest szansa, że się nie doliczą i kredyt będę miał spłacony jedną ratą?

  Nie ukrywam, że jest to strasznie ciekawe, mało tego, nie wiem co mam o tym myśleć, żona podpowiada bym zgłosił błąd, ja na to patrzę sceptycznie, no bo jeśli informują, że pożyczka spłacona??

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29727 Reply

  Mariusz

  Cześć, szczerze ja nigdy nie miałem takiego problemu, ale nie wierze, by firma pożyczkowa się nie doliczyła. Raczej, proponuje byś ją spłacił – nie ma żadnego potwierdzenia, że przelałeś pieniądze. W każdym razie ja bym zapłacił. Napisz jak się dalej rozwinęła sytuacja…..

  #29728 Reply

  Krystianek

  To na pewno jakiś błąd, pewnie bardzo szybko do tego dotrą i raczej nie masz co liczyć, że to przejdzie. Moim zdaniem na pewno zapłacisz, zadzwoń pewnie wszystko się wyjaśni. A co, gdy będziesz chciał wziąć drugą pożyczkę? Pomyśl o tym..

  #29729 Reply

  Dudek

  Cześć, sam jestem ciekaw, czy będziesz musieć w końcu płacić, czy olejesz tą sprawę i dług poleci w zapomnienie.

  #29730 Reply

  Bębenek

  Nie no, na pewno błąd systemowy, na pewno się połapią, to przecież bank instytucja finansowa, nie popuszczą, zobaczysz sprawdzą się moje słowa. Ja nigdy nie korzystałem z pomocnych ale może, może… Nowy samochód się przyda ;D.

  #29731 Reply

  Romeczek777

  Byłaby heca gdyby Ci darowali ale to pewnie nie realna, jeszcze w naszym kraju… Słuchaj żony i dzwoń do nich, potrzebne Ci kłopoty? No chyba nie…;p

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Przedłużenie pożyczki, czy została spłacona?
Your information: