fbpx

Przestrzegam przed płaceniem zaliczek!

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  Edwart 3 years, 3 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #30538 Reply

  Filip

  Cześć wszystkim tutaj zgromadzonych, chciałbym w tym wpisie przestrzec przed wpłacaniem zaliczek jak wnioskujecie o pożyczkę, niestety ja nie z korzystałem z poważniejszych firm i mam…. dałem się nabrać raz i wystarczy, a dokładnie to wpłaciłem 500 zł i nie dostałem pożyczki ani zwrotu tez zaliczki. Co ja mam teraz zrobić?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30584 Reply

  Dudek

  No tak dobrze działające legalnie i uczciwie firmy lub para-banki pobierają sobie prowizje czy inne opłaty z juz udzielonego kredytu bądź też pożyczki i to jest właśnie standard dla uczciwych firm!

  #30582 Reply

  Marek

  Cześć, słuchajcie, jeżeli znajdujecie ofertę pożyczki, gdzie przed otrzymaniem gotówki sami musicie coś wpłacić i dać jakieś opłaty wstępne, opłaty za weryfikacje, od razu zrezygnujcie i nie róbcie żadnych wpłat. Jak w tytule to zwykłe oszustwo. Dobrze, że powstał taki post bo wiem, że są jeszcze naiwni ludzie którzy są podatni na takie oszustwa i wpłacają te opłaty, ludziom a raczej potworom, niby udzielającym pożyczek.

  #30586 Reply

  Edwart

  No niestety kto żąda przedpłaty? Tylko oszuści, kolejno wymagają zabezpieczeń na które mało kogo stać, niestety też się tak nacięłam teraz sprawa w sądzie….

  #30585 Reply

  Euzebiusz

  Ja także radze uważać z udostępnianiem obcym osobom swoich danych…. Bo można sobie takim działaniem też dużo kłopotów narobić, aha no i warto zawsze zażądać wglądu do treści umowy i sprawdzić dane osoby która chce udzielić pożyczki. Bo jeżeli firma nie chce udostępnić danych to dodatkowy argument, ze jest to jakiś głupi przekręt, tyle o tym się pisze, a ludzie wciąż wpłacają pieniądze takim naciągaczom. Na koniec radze poszkodowanym zwrócenie się do jednej z wielu kancelarii prawnych zajmujących się odzyskiwaniem opłat wstępnych -często z sukcesami.

  #30583 Reply

  Radek

  Cześć, Marek ma rację, nie słuchajcie pod żadnym pozorom tekstów typu, ,,że wpłata wstępna ma być zabezpieczeniem pożyczki czy prowizją lub opłata za weryfikacje” bo jeśli pożyczkodawca ma uczciwe zamiary to zgodzi się na pobranie opłat od Was po udzieleniu pożyczki! A jeżeli nie to jasne, że jest złodziejem….

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Przestrzegam przed płaceniem zaliczek!
Your information: