fbpx

Spore zadłużenie – gdzie otrzymam pomoc finansową

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  ProvidentMój 3 years ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #31862 Reply

  Mariola

  Witam wszystkich tutaj, mam kłopot, jakiś czas mieliśmy z mężem kłopoty finansowe ze względu na brak pracy, przez to nazbierało nam się trochę długu. Są to nie tylko długi gotówkowe typu kredyty, pożyczki ale zalegamy nawet z ubezpieczeniem zdrowotnym, abonamentem za telefon, który już zakończył się jakieś 2 lata temu, do tego mamy 2 lata zaległości w opłacaniu podatku rocznego. Oczywiście sprawami tymi zajmują się różne biura i każdemu musimy zapłacić bardzo wysokie kwoty Wszyscy wymagają zapłaty a sam dług łączny za to wszystko może oscylować w granicach nawet 30 tyś zł na nas dwójkę. Próbowaliśmy opcji rozłożenia tych zaległości na raty ale nikogo nie zadowala spłata raty po 300 zł… Tłumaczą się, ,,że jest tych biur wiele i nie jesteśmy w stanie każdemu płacić więcej”. Próbowaliśmy też programów oddłużeniowych ale ze względu że prowadzimy własną firmę nie możemy się mu poddać, bo niestety nasza firma generuje dochód tylko w sezonie letnim a zimą ledwo starcza na życie. Inne biura przysyłają komorników, jednak wtedy doraźne wpłacane są jakieś kwoty przeciąga sprawę a do spłaty jest coraz więcej. Jesteśmy rejestrowani w BIK bo mamy długi gotówkowe. Kredyty wvbanku nie możemy otrzymać bo mamy firmę od 2 lat a potrzebne są 5 lata. No i nie możemy nigdzie znaleźć pomocy w tej sprawie… Najskuteczniejszą formą było by otrzymanie kredytu bo w przeciwnym razie nie mamy pojęcia co będzie dalej a kwoty wciąż rosną i skrzynce co chwilę nowe wezwanie…. Może ktoś w tej sprawie doradzi?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #32192 Reply

  Mysiek

  Ja już dostałem w Panda – polecam ich ofertę, naprawdę warto skorzystać jak ktoś potrzebuje pilnie gotówki i co ważne przelew doszedł tego samego dnia, raz jeszcze polecam!

  #32194 Reply

  Marian

  Dla mnie najlepsza oferta to Netcredit oddałem po 30 dniach 1000 zł i nic nie dopłacałam do pożyczki. Dziękuje

  #32195 Reply

  ProvidentMój

  Hej ja gorąco polecam Provident i pożyczkę, którą można rozłożyć na 60 rat. O wiele łatwiejsze do spłaty niż te pożyczki online, bo za miesiąc nawet jak chwilówki są darmowe to jednak trzeba oddawać całość.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Spore zadłużenie – gdzie otrzymam pomoc finansową
Your information: